хвилинах матчу марнує шанс вирвати перемогу

«Юрія-Фарм ВМВ» – «Швидка допомога» 3:3

Голи: В.Ковальчук, В.Пріхно, С.Матюша – С.Сірик–2, В.Пріхно (автогол)

Попередження: С.Дузь («Швидка допомога»)

Бойова нічия 3:3 загострила турнірну боротьбу у вищій лізі «Епіцентр Бізнес-ліги».

На старті поєдинку «Швидка допомога» під час швидкої контратаки відкриває рахунок у матчі – забитий голом відзначився капітан команди Сергій Сірик. «Юрія-Фарм ВМВ» у боргу не залишилася – Віталій Ковальчук ефектним ударом «убив павука» в «дев’ятці» воріт суперника – 1:1.

280817 sh2

Перед перервою опоненти обмінялися забитими голами: Віталій Пріхно вивів фармацевтів вперед, а Сергій Сірик відновив статус-кво.

Автогол від Пріхна дозволив вдруге повести «Швидкій допомозі» у рахунку, проте Сергій Матюша втретє встановив рівновагу у поєдинку.

Не реалізувавши пенальті, на заключних хвилинах матчу голкіпер медиків Віталій Філоненко втратив реальний шанс вирвати перемогу для своєї команди.

Пріхно Віталій, капітан команди «Юрія-Фарм ВМВ»

Сірик Сергій, капітан команди «Швидка допомога»