«Юрія-Фарм», переконливо перемігши «Фотоприлад», очолила турнірну таблицю Екстраліги
Понеділок, 28 серпня 2017, 23:10

280817 u1

У стартовому матчі третього туру фінальної частини «Епіцентр Бізнес-ліги» було забито 12 голів

«Фотоприлад» – «Юрія-Фарм» 2:10

Голи: Р.Різник, В.Діденко – Ю.Калашник, А.Бабенко–2, М.Маняк, О.Шевченко, С.Мачульський–4, Р.Різник (автогол)

280817 u2

Другий матч поспіль «Юрія-Фарм» приємно дивує своїх прихильників. Після нічиєї у попередньому турі із незаперечним фаворитом змагань «Епіцентром», фармацевти розтрощили свого опонента 10:2 і за додатковими показниками очолили турнірну таблицю «Епіцентр Бізнес-ліги».

280817 u3

На старті звітного поєдинку суперники обмінялися забитими голами. Перед перервою «Юрія-Фарм» свою ігрову перевагу втілила у ще два забитих голи Андрія Бабенка та Максима Маняка.

Після перерви «Фотоприлад» спробував діяти першим номером на ігровому майданчику, проте наразився на гострі контрвипади від свого опонента – 1:5. Гру було зроблено.

280817 u4

Далі був вже традиційний майстер-клас від Сергія Мачульського, який оформивши покер у поєдинку, довів свій послужний бомбардирський список до 20 забитих голів у літньому турнірі «Епіцентр Бізнес-ліги».

Ященко В'ячеслав, капітан команди «Фотоприлад»