Перша втрата «Епіцентру»
Середа, 23 серпня 2017, 12:10

220817 u1

Переможну серію із десяти поспіль перемог лідера змагань «Епіцентру»  зупинила «Юрія-Фарм»

«Юрія-Фарм» – «Епіцентр» 2:2

Голи: О.Шевченко-2 – О.Раковський, С.Дєдов

Попередження: О.Раковський

Матч Екстраліги пройшов під акомпанемент пронизливого холодного дощу. Погодні умови та слизьке поле  дещо знівелювали виконавчу майстерність футболістів обох команд. Проте, слід віддати належне «фармацевтам», які без одного із своїх лідерів Андрія Бабенка, зуміли дати справжній бій іменитому супернику.

220817 u2

Стримавши стартовий натиск опонента, «Юрія-Фарм» вискочила у швидку контратаку: Сергій Мачульський викотив м’яча під удар Олексія Шевченка – 1:0. Гарні нагоди сквитати гол мали Сергій Ситник, Олександр Раковський та Сергій Дєдов.

Після перерви, майстерно розігравши кутовий удар, «Юрія-Фарм» подвоїла свою превагу – дубль оформив Шевченко. Майже відразу Олександр Раковський сквитав один гол – 2:1.

220817 u3

«Епіцентр» заповзято намагався дотиснути супротивника, який втім при першій ліпшій нагоді готовий був нанести разючий удар, зокрема нестримний Олексій Шевченко, поцілив у поперечку воріт.

За п’ять хвилин до завершення матчу Сергій Дєдов таки встановлює рівновагу в звітному поєдинку.

Калашник Юрій, тренер команди «Юрія-Фарм»