Трилер із лихо закрученим сюжетом
Вівторок, 22 серпня 2017, 10:38

210817 k1

Два неймовірних розвороти ходу матчу між непримиренними суперниками «Капрі-Трейд» та «Фотоприлад»

«Капрі-Трейд» «Фотоприлад» 5:5

Голи: А.Орел-2, М.Ворона-2, М.Довгий В.Гацанюк, В.Король, В.Головченко-2, М.Ворона (автогол).

210817 k2

Відбувся один із ключових поєдинків літньої «Епіцентр Бізнес-Ліги» – медальний матч завершився бойовою нічиєю 5:5.

На противагу надрезультативного другого тайму, у першій половині гри було забито лише один гол. Надійна гра голкіпера Олександра Дяка довгий час утримувала у недоторканності ворота «Капрі-Трейда», проте «Фотоприлад» перед перервою все ж реалізував свою ігрову перевагу – Вадим Гацанюк ефектним ударом увігнав шкіряну кулю в «дев’ятку».

210817 k3

Після відпочинку спроба номінальних господарів поля відігратися наразилася на гострий випад Валерія Короля – 0:2. Далі був неймовірний ривок від «Капрі-Трейд»: два дублі Артема Орла і Максима Ворони та гол Максима Довгого «перевернуло все з ніг на голову» – 5:2.

210817 k4

Далі настала черга героїчного камбеку для «Фотоприладу», який спромігся за дві хвилини до завершення матчу відіграти гандикап (дубль Володимира Головченка та авто гол Ворони) у три голи, а й мав реальний шанс в завершальній атаці вирвати перемогу.

Ященко В'ячеслав, капітан команди «Фотоприлад»

Марущак Володимир, президент клубу «Капрі-трейд»