«Фармацевти» подолали «петенціарників»
Середа, 16 серпня 2017, 09:12

150817 u1

Матчем «Юрія-Фарм ВМВ» «Олімп» завершився перший тур фінального етапу «Епіцентр Бізнес-ліга»

«Юрія-Фарм ВМВ» «Олімп» 3:2

Голи:  В.Скринський, Харченко, С.Матюша М.Скраль-2.

Попередження: А.Кононенко С.Дехтяр.

150817 u2

Гра вийшла бойовою та насиченою гольовими моментами.  Перший тайм команди провели на зустрічних курсах, проте низька виконавча реалізація заважала відкрити рахунок у звітному матчі.

Двічі гравець «Олімпа» Олександр Романуха не реалізував вихід один в один, натомість біля протилежних воріт Володимиру Скринському та Віталію Пріхно також не вдалося вразити ціль.

150817 u3

150817 u4

На початку другого тайму опоненти обмінялися забитими м’ячами. Володимир Скринський результативно завершив багатоходову комбінацію, а Михайло Скраль «розстріляв» голкіпера «Юрії-Фарм ВМВ» 1:1.

Ігрову і територіальну перевагу «фармацевти» втілили у забитий гол Харченко п’ятою  ефектно відправив шкіряну кулю до сітки воріт. Згодом Сергій Матюша, наважився на удар, з власної половини поля 3:1.

«Олімп» на останній хвилині поєдинку спромігся на гол престижу (дубль оформив Михайло Скраль).