«Покер» Білоножка робить свою справу
Вівторок, 08 серпня 2017, 01:12

070817 sh2

«Швидка допомога» здобуває свою другу «суху» перемогу у предствницькому футзальному турнірі

«Епіцентр Бізнес-ліга». 9 тур

«Швидка допомога» – «Юрія-Фарм ВМВ» 5:0

Голи: Білоножко-4, Фурт

070817 sh1

Такий собі тренувально-підготовчий матч провели команди на фініші першого етапу. У наступному раунді змагань ці команди обов’язково знову між собою зустрінуться, то ж, вирішили з перших хвилин матчу показати своєму супернику свою міць. Вже на першій хвилині не «витримали» нерви у Білоножка і він розкрив свій бомбардирський хист – 1:0. Далі між командами пішла «перестрілка», де м'яч летів або у «молоко», або у руки воротарів. У «Юрія-Фарм ВМВ» не так як завжди активний Скринський і від того менше створювалося загроз біля воріт суперника.

З перших хвилин другого тайму за рахунок «довгої» лави запасних «Юрія-Фарм ВМВ» нав’язала опонентам високий темп, але у підсумку отримала ще один м’яч у свої ворота 2:0. А коли у середині другого тайму гості не зуміли двічі поспіль із «забійної» дистанції влучити у ворота «Швидкої допомоги» стало зрозуміло, це був не їхній день.

Фурт Іван, гравець команди «Швидка допомога»

Скринський Володимир, гравець команди «Юрія-Фарм ВМВ»