Програючи по ходу зустрічі номінальні гості зуміли здобути перемогу із великим

«Олімп» – «Фотоприлад» 2:7

Голи: Мусієнко, Романуха – Гацанюк–4, Різник–2, Панасенко.

070817 02

070817 03

Щодо турнірного становища обох команд, то свою подальшу долю вони вирішили ще раніше. З урахуванням того, що над футболістами не висіли велике завдання на гру, з перших хвилин обидва колективи зробили акцент на атакувальні дії. Спочатку «фотоприладівець» Сєдих робить пристрілку по воротах опонентів. У відповідь уже Дяченко створює напругу біля протилежних воріт. Гравці «Фотоприлада» здавалося, що мають свіжіший вигляд і атакують частіше проте першими пропускають м’яч у свої ворота. Мусієнко вдало завершує контратаку партнерів по команді – 1:0. До завершення першого тайму Різнику вдається зрівняти рахунок у матчі. Відразу після відпочинку за «роботу» взявся Гацанюк, який протягом 11 хвилин записує у свій актив покер і рахунок стає 1:5. Коментарі, як то кажуть зайві. Такий хід подій дещо спантеличив «Олімп», від якого вони не змогли оговтатися до кінця матчу.

Ященко В'ячеслав, капітан команди «Фотоприлад»

Заїка Олександр, гравець команди «Олімп»