Газовики за крок до фінальної «п’ятірки»
Середа, 02 серпня 2017, 10:18

010817 01

«Черкасигаз» здобуває важливу перемогу і продовжує претендувати на путівку до фінальної частини турніру

«Черкасигаз» – «Олімп» 7:2

Голи: Г.Сухецький–2, Д.Дуднік, Д.Маценко, А.Кононенко (автогол), В.Пльотка, К.Агарін – Р.Дяченко, Р.Діхтяренко.

010817 02

Триває заочна боротьба між «Черкасигаз» та «Патріотами»за останню п’яту вакансію до фінальної частини представницького турніру «Епіцентр Бізнес-Ліги».

Комфортний відрив у рахунку газовики забезпечили собі ще у першому таймі – 5:0. Відзначилися – Геннадій Сухецький (двічі), Дмитро Дуднік, Денис Маценко та Андрій Кононенко («Олімп») поцілив у власні ворота.

010817 03

010817 04

Після перерви гра пішла на зустрічних курсах, петенціарникам вдалося сквитати два голи. Два Романи – Дяченко та Діхтяренко пробили голкіпера «Черкасигазу».

А підвели підсумок зустрічі газовики Вадим Пльотка та Кирило Агарін – 7:2.

Дуднік Дмитро, капітан команди «Черкасигаз»