«Юрія-Фарм ВМВ» грає внічию і погіршує свої перспективи на потрапляння до першої п'ятірки

«Олімп» – «Юрія-Фарм ВМВ» 2:2

Голи: Романуха-2 – Скринський, Матюша

Жовта картка: Скринський, Пріхно (обидва – «Юрія-Фарм ВМВ»)

250717 o2

З урахуванням того, що команда «Юрія-Фарм ВМВ» мала на три очки більше ніж їхній суперник, то відповідно такий собі статус «фаворита» матчу перед грою був у них. З урахуванням цієї обставини гості цілеспрямовано пішли штурмом на ворота суперника. Проте протягом 10 хвилин вони не змогли пройти захист гостей, яким вдало керували по черзі Кононенко і Дяченко. І першу реальну нагоду відкрити рахунок у матчі мав «Олімп», але Мусієнко не зумів реалізувати вихід один в один з воротарем. А далі Скринський «Юрія-Фарм ВМВ» відкриває рахунок у матчі – 0:1.

250717 o3

250717 o4

Після великої перерви у «Олімпа» розігрався Романуха, від якого постійно надходила загроза воротам опонентів. Саме цей гравець зрівняв рахунок у матчі, а через 3 хвилини влучним ударом вивів свою команду вперед – 2:1. Та недовго тріумфували господарі матчу – Матюша відновлює рівновагу – 2:2. Темп гри дещо впав, але кількість небезпечних моментів біля обох воріт не змншилась. Та команди зуміли уберегти свої ворота від ще забитих м’ячів.

Дегтяр Станіслав, гравець команди «Юрія-Фарм ВМВ»