030717 liga

3 липня відбулися перші матчі четвертого туру «Епіцентр Бізнес-ліги»

із міні-футболу

«Фотоприлад» – «Швидка допомога» 7:2

Голи: Р.Різник–2 , В.Діденко, В.Демченко, О.Панасенко–2, В.Гацанюк – О.Білоножко–2

030717 f1

Зі стартового свистка команди задали високий темп гри. Дубль Романа Різника та гол Віталія Діденка забезпечили комфортний відрив «+3» для «Фотоприладу» у середині першого тайму. Здавалося гру зроблену – не маючи лави запасних помітно підсіла «Швидка допомога», проте Олександр Білоножко фактично самотужки, двічі здійснивши неймовірні індивідуальні проходи, скоротив перед перервою перевагу опонента до мінімума – 3:2.

030717 f2

Початок другого тайму розставив усе по місцях: Валентин Демченко реалізував вихід один в один, Олександр Панасенко протягом хвилини оформив дубль та довершив розгром Вадим Гацанюк.

030717 f3

Перемога дозволила «Фотоприладу» піднятися на другу сходинку турнірної таблиці «Епіцентр Бізнес-ліги»

Ященко В'ячеслав, капітан команди «Фотоприлад»

Сірик Сергій, капітан команди «Швидка допомога»

«Епіцентр» – «Черкасигаз» 6:1

Голи: Є.Литовченко–2, С.Дєдов, І.Волошенко, Н.Агарін, Я.Іщенко – К.Агарін пен.

030717 e1

«Епіцентр» здобув свою чергову вже четверту поспіль перемогу. На початку поєдинку Євген Литовченко по центру розстріляв ворота суперника, а Сергій Дєдов під час швидкої атаки закотив мяча у порожні ворота. Перед перервою відзначився Іван Волошенко – 3:0.

030717 e2

«Епіцентр» звітний матч використовував фактично як навчально-тренувальний спаринг – підопічні Валентина Бардіса награвали різноманітні тактичні напрацювання, а голкіпер Ярослав Іщенко активно підключався до атаки.

Після перерви Євген Литовченко оформив дубль. Родзинкою матчу стало протистояння на ігровому майданчику братів Агаріних. Відтак, брати влаштували своєрідну естафету: спочатку Нікіта забив п’ятий гол за номінальних господарів поля, а потім Кирило, реалізувавши пенальті, сквитав один м’яч – 5:1.

030717 e3

Наприкінці поєдинку врешті-решт домігся свого заточений на гол голкіпер «Епіцентра» Ярослав Іщенко.

Реалізований пенальті К.Агарін

Дуднік Дмитро, капітан команди «Черкасигаз»

Волошенко Іван, «Епіцентр»

«Юрія-Фарм» – «Юрія-Фарм ВМВ» 8:1

Голи: С.Мачульський, Ю.Калашник–2, Є.Заколодний, М.Маняк–3, А.Гусєв – М.Виноградов.

Не реалізував пенальті – І.Шульга («Юрія-Фарм»)

030717 u1

Виробниче дербі пройшло за значної переваги «Юрії-Фарм». Рахунок у матчі у властивому для себе стилі відкрив Сергій Мачульський, згодом він же віддав гольовий пас Юрію Калашнику на ближню стійку воріт. Перед перервою Заколодний поставив результативну крапку під час швидкої контратаки – 3:0.

030717 u2

030717 u3

Після перерви фармацевти, спіймавши кураж, почали методично розривати захист свого опонента – хет-триком відзначився Максим Маняк, а Сергій Мачульський під час гри дав короткий коментар:

Мачульський Сергій, «Юрія-Фарм»

«Юрія-Фарм ВМВ» не склала зброю і спромоглася на гол престижу від Максима Виноградова

«Юрія-Фарм» – «Юрія-Фарм ВМВ» 8:1, не реалізований пенальті І.Шульга

Пріхно Віталій, капітан команди «Юрія-Фарм ВМВ»