«Епіцентр» в епіцентрі подій
Вівторок, 20 червня 2017, 23:25

200617 gg

Відбулися заключні матчі другого туру змагань з футболу, які проходять на «Центральному стадіоні» м.Черкаси

«Патріоти» – «Черкасигаз» 1:1

Голи: А.Майборода – Д.Маценко

200617 g1

Перший матч другого ігрового дня другого туру «Епіцентр Бізнес-ліги» завершився нічиєю 1:1.

Зі стартового свистка команди включили високий темп, поперемінно обмінюючись ударами по воротам опонента. Вдача посміхнулася Денису Маценку, який на 6-ій хвилині поєдинку вивів «Черкасигаз» вперед.

200617 g2

У другому таймі «Патріоти» відчутно фізично підсіли, здавалося лише справою часу дострокове оформлення перемоги газовиків. Проте неочікувано Артемові Майбороді вдалося зрівняти рахунок у матчі – 1:1.

«Черкасигаз» посилив тиск на ворота суперника, а «Патріоти» за першої ліпшої нагоди намагалися контратакувати.

200617 g3

Нуянзін Віталій, капітан команди «Патріоти»

Дорошенко Олександр «Черкасигаз»

«Епіцентр» – «Юрія-Фарм» 7:1

Голи: Р.Коломієць, Р.Когус, Н.Агарін–2, Є.Литовченко, Д.Приходько, О.Раковський – М.Маняк пен.

В центральному матчі другого туру «Епіцентр» розтрощив «Юрію-Фарм» 7:1.

201617 e1

У першому таймі ніщо не передбачало погрому – команди демонстрували силовий атлетичний футбол. «Юрія-Фарм» свідомо віддав ініціативу і намагався гостро діяти на контратаках. В одній із них Юрій Калашник не реалізував вихід один в один. Наприкінці першого тайму спрацювала «стінка» Раковський–Коломієць і Роман відкрив лік забитим голам «Епіцентра» у звітному матчі.

201617 e2

Власне сама боротьба у матчі точилася до 23-ої хвилини поєдинку, коли Родіон Когус п’ятою доправив другого м’яча до сітки воріт фармацевтів. Голи почали залітати до сітки воріт номінальних гостей із наростаючою періодичністю.

Нікіта Агарін оформив свій дубль, красень-гол ударом з лету із центра поля в «дев’ятку» забив Олександр Раковський також голами відзначилися Євген Литовченко та Дмитро Приходько.