"Солтекс" здолав "Капрі-трейд" у важливому матчі за п'єдистал "Епіцентр Бізнес-ліги"
Вівторок, 30 серпня 2016, 09:11

4MWfIJR0E2c

Розпочався останній тиждень міні-футбольних змагань. Чемпіон вже відомий, але залишилося дізнатися хто візьме "срібло" та "бронзу".

"Солтекс" – "Капрі-трейд" 4:1
Голи: Стєпанов 2, Лобов, Горбинко – Орел

Солтекс – майже "бронзовий" призер "Епіцентр Бізнес-ліги". Офіційно це буде підтверджено у четвер, коли Шпола Буматеріали очевидно розбереться зі Швидкою Допомогою і посяде другу сходинку. А вчора ще були шанси на цю "бронзу" у Капрі, який віддав перший тайм "апельсинам" і залишився з нічим. Солтекс традиційно взяв м'яч під контроль і швидко наростив перевагу. Першим забив Стєпанов з пасу Лобова, потім Орел (який теж майже кращий бомбардир турніру) рахунок зрівняв, але далі Стєпанов віддав борг Лобову і рахунок став 2:1. До перерви ще відзначився Горбинко і Капрі втратив шанси на перемогу.

У другій половині все пройшло без ексцесу. Солтекс забив ше один гол і дав трошки вільного простору "синім", але його не вистачило аби щось змінити у зустрічі, тож команда Олександра Солов'я заслужено перемогла 4:1 і тепер чекає на матч четверга між Шполою і Швидкою.