"Капрі-трейд" втрачає шанси на чемпіонство в "Епіцентр Бізнес-лізі"
Четвер, 11 серпня 2016, 09:06

hGuqh4Pjvyk

У центральному матчі 9 туру "Епіцентр" здолав "Капрі-трейд" і відрізав від золотої зони.

"Капрі-трейд" – "Епіцентр" 3:7
Голи: Орел 2, Ворона – Вакуленко 2, Дєдов, Кшемінський 2, Матвійчук, Іщенко

Капрі-трейд, завдяки сприятливому календарю, перед цим матчем був одним із головних претендентів на золоті медалі чемпіонату. Але в останніх турах команда має зустрітися з найсильнішими колективами "Епіцентр Бізнес-ліги". Окрім Солтексу і Телеперформенсу, які чатують на Капрі в майбутньому, сьогодні на майданчик проти червоних вийшов лідер таблиці – Епіцентр.
rhH7QoR-HBk
І, як завжди, матчі за участі Епіцентра розвиваються за єдиним сценарієм. Вакуленко миттєво відкрив рахунок ще на першій хвилині, а потім перевагу подвоїв. Ще йому допоміг Дєдов і Капрі поступався вже 0:3. Загалом, Вакуленко став найактивніщим у складі білих і продовжував розганяти Епіцентр у другому таймі. Лише пропустивши п'ятий гол, Капрі почав скорочувати відрив, але як би не старався, та будівельники ні на секунду не віддавали перевагу. У кінці зустрічі навіть Іщенко, воротар Епіцентру, вдало підключився до атаки і забив один з останніх у матчі голів. Гра завершилася з рахунком 3:7 на користь Епіцентру, а Капрі-трейд тепер має шанси лише на "бронзу", яку хоче приміряти ще Шпола, Телеперформенс і Юрія-Фарм.