Черкащани борються за вихід до Ліги Європи (+відео)
П'ятниця, 31 липня 2015, 09:19
31072015pasligaeurope11009976 10153594833701654 8557497618416409727 n
Іван Петряк та Олександр Ковпак провели перші матчі кваліфікації Ліги Європи.

Вчора відбулися матчі третього кваліфай-раунду Ліги Європи. Мають шанси на вихід полтавська "Ворскла" та луганська "Зоря". В обох колекативах грають вихованці смілянського футболу Олександр Ковпак та Іван Петряк. Команди черкащан зіграли матчі з однаковим рахунком, щоправда одна перемогла, інша поступилася.
31072015pasligaeurope11811502 10153594841351654 2682912656875907173 n
"Ворскла" отримала два м’ячі в Словаччині.
Підопічні Василя Сачка провели не вдалий матч із "Жиліною". На виїзді полтавчани поступилися п’ятій команді чемпіонату Словаччини з рахунком 0 : 2. Олександр Ковпак провів на полі практично весь матч і був замінений на 80-ій хвилині. Форвард "Ворскли" мав гарний шанс покращити результат команди. На 63-ій хвилині Ковпак не реалізував пенальті. За тиждень "ворскляни" відіграють матч-відповідь у Полтаві.

"Зоря" впевнено виграє на виїзді
Луганська команда ще минулого року зупинилася за крок від групового раунду Ліги Європи. Цьогоріч колектив Юрія Вернидуба знову йде до своєї мети. У першому матчі 3-го раунду "Зоря" у Бельгії зустрічалася із Шарлеруа. Завдяки дублю Руслана Малиновського луганчани отримують важливу виїзну перемогу. Уродженець Сміли Іван Петряк також взяв участь у матчі. Півзахисник вийшов на поле на 78-ій хвилині матчу.