Пас: гол Ковпака, капітанська пов’язка Драченка
Середа, 13 травня 2015, 15:03
13052015pas1305vorskla olimpik09052015007222
Гол Ковпака з пенальті допомагає «Ворсклі» вийти на п’ятий рядок турнірної таблиці. Максим Драченко – капітан «Олімпіка», перемога «Зорі» та інші матчі у черговій рубриці «Пас».

Прем’єр-ліга
«Ворскла» б’є «Олімпік»
10 матчів в чемпіонаті не виграє «Олімпік». Цього разу донецька команда поступилася «Ворсклі». Відбувся так-званий матч черкащан. Олександр Ковпак проти Максима Драченка. Останній, до речі, вийшов на поле з капітанською пов’язкою. Проте це не допомогло команді перемогти. На швидкий гол від «Олімпіка» відповів Олександр Ковпак. Смілянський форвард реалізував пенальті. Після цього, ще до перерви полтавчани зробили рахунок комфортним для себе. 3 : 1, «Ворскла» вже на п’ятому місці!
13052015pas1305vorskla olimpik09052015007
Нічия «Металіста»
Харківський «Металіст» пропустив на п’ятий рядок «Ворсклу». У матчі з «Волинню» команда Максима Авер’янова зіграла в нічию. 17-річний черкасець не потрапив до заявки на цей матч.

«Зоря» приголомшує «Дніпро»
Луганська «Зоря» створила сенсацію 23-го туру. На виїзді гравці «Зорі» переграли одного з лідерів чемпіонату. Ця поразка опустила «Дніпро» на третю сходинку. Не взяв участі у переможному матчі Іван Петряк. Вихованець смілянського футболу не потрапив до заявки. У чемпіонаті «Зоря» зміцнила свої позиції, нині команда – четверта.
13052015pas1305vorskla olimpik09052015007222222
«Металург» пропускає шість м’ячів від «Динамо»
Феєричний розгром влаштувало київське «Динамо» «Металургу». Донецька команда не зуміла нічого протипоставити лідерові Прем’єр-ліги. До позитивів можна лиш зарахувати те, що у матчі взяв участь Богдан Мишенко. Черкаський футболіст вийшов на поле відразу поперерві й дограв до кінця матчу. На 54-ій хвилині Мишенко отримав попередження. У турнірній таблиці «Металург» продовжує посідати 8-му сходинку.

Перша ліга
Протистояння Листопада й Кошелюка
Цікавий матч з кутка зору черкаського вболівальника відбувся у рамках 26-го туру першої ліги. «Нафтовик» Тимофія Листопада на власному полі приймав «Миколаїв» Дмитра Кошелюка. Обидва футболісти вийшли в старті на цей матч і дограли до кінця. Цікаво, що і Листопад і Кошелюк відзначилися попередженнями. А матч завершився нічиєю 0 : 0. У чемпіонаті «Нафтовик» посідає 9-ту сходинку, «Миколаїв» на 14-ій позиції.