Черкаси. Чемпіонат України з триатлону. Результати другого дня змагань
Триатлон

Перше місце чемпіонату завоювали команди Черкаської області (кадети) та Одеської області (юнаки), друге місце посіли команди Черкаської та Запорізької областей, «бронзу» ж вибороли команди Харківської та Дніпропетровської областей.

Під час цих змагань хлопці та дівчата в одній команді почергово долали дистанції: 300 метрів плавання, 8 кілометрів велогонки та 2 кілометри бігу.

На таких дистанціях випробувати свої сили змогли також всі охочі під час змагань аматорів. Загалом майже 20 учасників різного віку та рівня підготовки долучилися до перегонів. Аматори також мали пропливти 300 метрів, проїхати на велосипеді 8 кілометрів та пробігти 2 кілометри.Переможцям змагань аматорів стали: Василь Винницький, Марта Покотило, Наталія Василевська, Юрій Піднебесний, Олексій Пащина.