Черкаси. Чемпіонат України з триатлону. Результати першого дня змагань
Триатлон

Черкаси 28-29 липня приймають чемпіонат України з триатлону. Спортсмени із 22 регіонів нашої країни стали учасниками змагань. Загалом за перемогу чемпіонату змагаються 150 атлетів.

У перший день відбулися індивідуальні змагання в чотирьох номінаціях: кадети, кадетки, юнаки та дівчата. Спортсмени, залежно від номінації, долали 300 та 500 метрів плавання, 8 та 12 кілометрів велогонки, 2 та 3 кілометри бігу. Черкащанки-кадетки зайняли весь п’єдестал пошани - вибороли три перші місця. Це – триатлетки Вероніка Пащина, Ксенія Корнієнко та Дар’я Бережна.

Чемпіонат відбувся як відбірковий етап для кадетів та юніорів напередодні чемпіонату Європи з триатлону.

І місце – Василь Винницький (Львівська обл.), результат – 40 хвилин 55 секунд

ІІ – Володимир Соломенюк (Житомирська обл.)

ІІІ – Іван Третяк (Дніпропетровська обл.)

Дівчата:

І місце – Олександра Павлова (Запорізька обл.), результат – 46 хвилин 53 секунди

ІІ – Марія Ага (Дніпропетровська обл.)

ІІІ – Діана Петрук (Донецька обл.)

У другий день змагань – 29 липня - відбудеться чемпіонат з триатлону в естафетах-мікст, коли спортсмени боротимуться за перемогу в командній гонці. Під час цих змагань хлопці та дівчата в одній команді почергово долатимуть дистанції: 300 метрів плавання, 8 кілометрів велогонки та 2 кілометри бігу. На таких дистанціях випробувати свої сили зможуть також всі охочі під час змагань аматорів.

Також 29 липня кожен охочий, незалежно від рівня підготовки, зможе випробувати свої сили на змаганнях аматорів. Тут учасники також мають пропливти 300 метрів, проїхати на велосипеді 8 кілометрів та пробігти 2 кілометри.

Старти відбуваються в Долині троянд, початок о 08:00.

Джерело: noc-ch.ck.ua