«Мавпи» поступилися «Миколаєву»
БК «Черкаські Мавпи»

Важливість стартового матчу в третьому колі чемпіонату зобов’язувала обидві команди лягати кістьми задля перемоги. На старті гри господарі вирішили зв’язати індивідуальні дії лідерів черкасців зонним захистом, що призвело до канонади дальніх атак від гостей. Влучністю в ці хвилини міг похизуватися Неруш. Три атаки з периметру українського захисника встановили рахунок 10:8 для «Мавп». Згодом дальню артилерію перезарядив і Тімерманіс. А «корабели» вирішили користуватися перевагою в трьохсекундній зоні. Саме активність Маклейна та Макклінтока допомогли їм триматися на плаву за умов якісної реалізації дальніх. Наприкінці періоду черкасці своєю фантастичною реалізацією триочкових (8 з 12-ти) ще збільшили свою перевагу – 31:21.

На старті другого періоду господарі перебудувалися в захисті і фактично відрізали дальні атаки «Мавп». Саме завдяки своєму агресивному індивідуальному захисту миколаївці скоротили відставання до мінімуму –32:33. При цьому можливість здобувати очки у помаранчево-чорних була переважно з лінії штрафних, однак навіть з цієї дистанції у «Мавп» в другому періоді не летіло. В ці секунди на себе взяв Родні Грін і принагідно приніс миколаївцям 5 очок поспіль, саме за рахунок цього господарі повели – 41:36. Вийти з-під пресингу господарів в цю мить міг лише Олександр Неруш. Ще в першій половині Олександру вдалося здобути 17 очок, а загалом найрезультативніший гравець матчу оформив 25 очок. Але це чи не єдиний позитивний момент, який могли запропонувати в другому періоді гості. Проваливши його – 9:26, вони пішли на велику перерву за рахунку 40:47 для «Миколаєва».

На початку третього періоду «включилися» черкаські легіонери. Зусиллями Соломона та Тімерманіса гості скоротили відставання – 49:51. За 2.50 до завершення 3-го періоду невтомний Неруш поклав свою чергову трьошку і зрівняв цифри на табло – 56:56. За рівного рахунку команди пішли і на останню перерву – 63:63.

На старті четвертого періоду своїми п’ятьма поспіль очками приголомшив гостей Макклінток, який і зробив рахунок 68:63 для «Миколаєва». Після ривка миколаївців двома поспіль блоками розродився Пуповіч, влучні штрафні Неруша скоротили різницю до мінімуму – 72:71. Вже після цього у «Мавп» відмовив дальній кидок, чим і скористалися господарі, знову пішовши у відрив – 81:74. Цю різницю обмежений травмами склад «Черкаських Мавп» відіграти так і не зумів – 86:77 для «Миколаєва».