"Черкаські Мавпи" переграли "Галичину"
БК «Черкаські Мавпи»

Саме литовський снайпер забив важливий дальній кидок за півтори хвилини до фінальної сирени, «погасивши» запал гостей, які скоротили розрив у рахунку до п’яти пунктів, а невдовзі – холоднокровно покарав суперника з лінії штрафних.

Якщо ж говорити про загальний перебіг матчу, то, завдяки восьми дальнім кидкам, три з яких на рахунку Вінсента Хантера, а два –Данте Свонсона, господарі паркету досягнули восьмиочкової переваги ще в першій половині (46-38). Причому, гандикап «мавпи» забезпечили собі в дебютній чверті, протягом якої до кошика «Галичини» залетіло п’ять кидків із-за дуги. І хоча, здійснивши ривок наприкінці зустрічі, «політехи» змусили добряче понервувати черкаських уболівальників, Делінінкайтіс і партнери не дозволили суперникові переломити хід гри.

Окрім Томаса Делінінкайтіса, результативною грою в складі «Черкаських Мавп» відзначився Вінсент Хантер, в активі якого 15 очок і 5 підбирань. 10 очок на свій рахунок записав Андрій Корочкін.

Владан Вукосавлевич приніс «Політехніці» 19 очок, а також зібрав 5 відскоків. 12 очок здобув Даррел Мітчел, 10 очок – Саша Васильєвич.