Чемпіонат області з міні-футболу: далі плей-оф
Написав Максим Гаптар; Фото: Ігор Бутенко
Неділя, 19 лютого 2012, 18:24

finalpershostimistaIMG_2466

Сьогодні у ПС «Будівельник» команди грали на першість міста, окрім того визначилося остаточне положення команд у турнірній таблиці. Чемпіоном Черкас з міні-футболу став «Рятівник-2», який обіграв «Цетус» з рахунком 6 : 2.

Матч за 13-14 місця

«Черкасигаз» – «Ураган» 3 : 8

У першому матчі ці команди «відкатали» нічию 2 : 2, тому цього дня нічиї бути вже не могло. «Ураган» відразу взявся за своє, постійно атакуючи ворота суперника. Вже після першого тайму перевага «Урагану» сягала трьох м’ячів – 4 : 1. У другій половині гри команда із Золотоніського району продовжила почате, і у підсумку закінчила поєдинок на свою користь. «Ураган» 13-й, «Черкасигаз» - 14-й.

Голи: «Черкасигаз»: Тараненко, Приходько, Кравченко  – «Ураган»: Безгуба, Раковський, Голуб (2), Удовика (3), (автогол Кравченко).

Матч за 11-12 місця

«13-й состав» – «Хімелектробуд» 3 : 2

Вже другий матч поспіль «13-й состав» якісно починає гру, заробляє перевагу, а потім або повністю її втрачає або залишається за крок до цього. Цього дня ледь не повторився сценарій гри минулого тижня. Гравці «Составу» заробили собі перевагу у два м’ячі, проте потім ледь не дозволили «Хімелектробуду» зрівняти рахунок. Проте команда зуміла втримати свою перевагу і на позитивній ноті завершити цей турнір.

rgfdjhkh20_-_2012.01.08«13-й состав» – «Хімелектробуд» 3 : 2

Голи: «13-й состав»: Коваль, Сліпко (2) – «Хімелектробуд»: Бондаренко, Добровольський.

Матч за 9-10 місця

«Матусів» – «Вергуни» 4 : 7

Ці дві команди подарували вболівальникам справжню гольову зливу. На двох команди забили 11 м’ячів. «Вергуни» вже раз переграли матусян у груповому раунді, тому прагнули повторити цей результат. Так і сталося, команда з Вергунів жваво стартувала у цьому матчі, швидко заробивши гандикап у 5 м’ячів. Проте на останніх секундах першого тайму матусяни зуміли «огризнутися», відквитавши один гол. У другій 20-хвилинці футболісти «Вергунів» дещо розслабилися, чим ледь не скористалися матусяни, які скоротили різницю до двох м’ячів. Однак надмірна зосередженість «Матусова» на атаці, зіграла з ними злий жарт. «Вергуни» зуміли зібратися і відновити свою перевагу. У підсумку впевнена перемога «Вергунів», які виборюють 9-ту сходинку.

Голи: «Матусів»: Лисенко (3), Неїжпапа – «Вергуни»: Шкондін (2), Дяченко, Чубенко (2), Василенко (2).

Матч за 7-8 місця

ochupruna04986IMG_0798«Надія» – «Енергія» 2 : 5

Перший матч команд, які потрапили у плей-оф. Молодість і запал зійшли у протистоянні з досвідом та зіграністю. Спокійна і виважена «Енергія» обережно почала матч і протягом усієї гри діяла від оборони та не форсувала події. Футболісти «Надії» самі обрізалися, припускалися безглуздих помилок, чим уміло користувалася «Енергія». Проте, після забитого «Енергією» голу, «Надія» зуміла взяти себе в руки і спочатку зрівняти рахунок, а потім навіть вийти вперед. Довгий час і у другому таймі команди грали за переваги «Надії», проте гравці «Енергії» поступово нарощували свій тиск на ворота суперника. Було помітно, що більш досвідчені гравці можуть дотиснути молодих візаві. Так і сталося. Ближче до завершення матчу «Енергія» зрівняла рахунок, потім вийшла вперед, а за кілька миттєвостей до фінального свистка ще добила деморалізованого суперника.

«Надія» – «Енергія» 2 : 5

Голи: «Надія»: Дабагян, Аджубей – «Енергія»: Чуприна О., Чуприна В.(2), Цюпаченко (2).

В’ячеслав Чуприна, гравець «Енергії»:

Матч за 5-6 місця

finalpershostimistaIMG_2443«Шарм» – «ЧДТУ» 6 : 3

Інтригуючий та напружений поєдинок. Суперництво між цими командами ще сталося задовго до самого матчу. Певна словесне відеоспілкування тривало на нашому сайті між капітанами обох команд. Сьогодні суперники були мотивовані на цю гру і це було помітно з перших хвилин гри. Протягом усього матчу якісніше та цікавіше виглядав «Шарм». Футболісти у білій формі вправно комбінували, находячи шпарини у захисті «ЧДТУ», Студенти ж надавали супернику чимало можливостей забити, «Шарм» цим користався. Не пройшло багато часу, як «Шарм» уже мав перевагу у три м’ячі. Проте після цього своє слово сказали гравці «ЧДТУ». Студенти змогли ще до перерви відквитати одиг м’яч. У другому таймі «ЧДТУ» продовжив почате, і вже через кілька хвилин забив ще один м’яч. «Шарм» у свою чергу взявся знову збільшувати перевагу. Вдало повернувся нападник «парфумерів» Віктор Александров, який відбув дискваліфікацію. Нападник постійно загострював ситуацію і пробивав сам або віддавав передачі на партнерів. Одним із кращих у матчі був капітан «Шарму» Сергій Мачульський, який відзначився двома видовищними голами. Другий матч у футболці «Шарму» провів Олександр Паламар і вже вдруге забив два голи у грі. До кінця матчу «Шарм» ще двічі відзначився, хоча одного разу і пропустив.

«Шарм» – «ЧДТУ» 6 : 3

Голи: «Шарм»: Паламар (2), Мачульський (2), Кучер, Гопка – «ЧДТУ»: Борисюк, Вівденко, Головченко.

Сергій Мачульський, капітан «Шарму»:

finalpershostimistaIMG_2482Матч за 3-4 місця

«Рятівник-1» – «Дахнівка» 0 : 0 (5 : 4 6-метрові удари)

«Рятівники» підходили до цього матчу у поганому настрої, адже команда мала серію із двох поразок. Проте у цій грі «рятівники» понад усе прагнули реабілітуватися перед уболівальниками. Протягом усієї гри команди намагалися не пропустити, аніж забити гол. І «Рятівник» і «Дахнівка» мали багато гострих моментів, але справжніх стовідсоткових нагод у команд не було. Таким чином гра дійшла до серії 6-метрових ударів, у яких, як не дивно, перемогли юні футболісти. Обидві команди впевнено на силу пробивали свої удари. Хибний удар Назара Шмигаля коштував дахнівчанам перемоги. У свою чергу бронзу першості міста «Рятівнику» приніс Дмитро Кришталь, який забив переможний м’яч своєї команди.

«Рятівник-1» – «Дахнівка 0 : 0 (5 : 4 6-метрові удари)

Голи: «Рятівник-1»: Добрянський, Скрипнюк, Ардашніков, Шапошніков, Кришталь – «Дахнівка»: Гамалій, Ковтуненко, Лобков, Островський.

persifgj0046iIMG_2517

finalpershostimistaIMG_2524

finalpershostimistaIMG_2555Матч за 1-2 місця

«Рятівник-2» – «Цетус» 6 : 2

Головна подія дня. Золотий матч першості міста. Ці команди зустрічали вже на цьому турнірі. Тоді перемогу святкував «Рятівник-2». Цього разу шансів у «Цетуса» знову було не багато. Мотором «Рятівника», як завжди, були брати Усаковські, котрі проривали оборону суперника. По великому рахунку, як і в першому матчі, «Рятівник» зробив результат у стартовій 20-хвилинці. Окрім Усаковських чудові комбінації проводили Юрій Лісняк та капітан «Рятівника» Роман Сухостат: перший робив якісну прострільну передачу, останній вчасно її замикав. Перший тайм команди завершили за рахунку 4 : 1 на користь «Рятівника».

У другому таймі «Цетус» оживився, гравці стали частіше ходити в атаку. Тому команда зуміла забити другий м’яч. Але гол Петра Степанова був останньою результативною атакою «Цетусу» у цьому матчі. До завершення зустрічі «рятівники» зуміли ще двічі розписатися на воротах суперника. Роман Поліщук знову вправно скористався пустими воротами «Цетусу», а Роман Сухостат на останніх секундах зробив рахунок остаточним. 6 : 2, і «Рятівник-2» стає чемпіоном Черкас з міні-футболу.

Голи: «Рятівник-2»: Усаковський С.(2), Сухостат (3), Поліщук – «Цетус»: Степанов, Щерба.

Після закінчення матчів відбулося святкове нагородження призерів та чемпіона першості міста з міні-футболу, а також кращих гравців турніру.

romansuhostatwitcupIMG_2602

finalpershostimista90IMG_2608

presfdogjIMG_2614

Валентин Бардіс, тренер команд «Рятівник-1», «Рятівник-2», гравець «Рятівника-2»:

Кращий гравець турніру – Сергій Усаковський («Рятівник-2»)

sergiyusakovskyiIMG_1386

Кращий воротар турніру – Костянтин Григоренко («Рятівник-2»)

kostatntyngrigorenko0506IMG_2594

Кращий бомбардир турніру – Роман Поліщук - 18 м’ячів («Рятівник-2»).