Міні-футбольне Євро: сьогодні чвертьфінали (оновлюється)
Понеділок, 06 лютого 2012, 12:19

lysenchuk00341748213_w2

Сьогодні чемпіонат Європи з міні-футболу виходить на стадію чвертьфіналів. Наша збірна поміряється силами з господарями турніру - хорватами.

Наша збірна вже перемагала хорватів. Це сталося у рамках відбірного турніру світової першості в Баку в грудні минулого року, тоді українці виграли з рахунком 4 : 1. Тренер збірної Геннадій Лисенчук вірить у перемогу своєї команди, і сподівається на позитивний результат.

"Ми готові довести, що наша бакинська перемога над хорватами - не випадковість, - сказав головний тренер синьо-жовтих. - Так, вони гратимуть за шаленої підтримки рідних трибун, а нам додасть незручностей переїзд із Загреба до Спліта. Складні погодні умови паралізували авіапростір над Хорватією, унеможлививши переліт, запланований на такий варіант розвитку подій. Трансфер залізницею відбере значно більше часу. Однак усе це не має стати на заваді нашій меті - повернутися додому з одним із комплектів нагород", - зазначив Геннадій Лисенчук.

Також керманич збірної не думає, що поразка від іспанців може зламати нашу команду. Навпаки, вважає він, із цього програшу можна зробити корисні висновки. "Кожна зустріч із іспанською збірною - це дорогоцінний досвід, - каже наставник. - Це саме той випадок, коли треба вчитися на власних помилках, аби згодом їх не повторювати. Проти чемпіонів Європи ми виступали на другий день після дуже важкої зустрічі зі Словенією, ключової для нас у груповому раунді. Іспанці ж мали на відновлення понад три доби, що додало їм переваг. До того ж ми втратили через пошкодження двох гравців «основи» - Євгена Іваняка та Сергія Чепорнюка. Що стосується воротарської позиції, то обидва наші голкіпери, Дмитро Литвиненко та Кирило Ципун, зарекомендували себе гідними змагань такого високого рівня. Як і інший дебютант Віталій Кисельов". За матеріалами UEFA.com.

Нагадаємо, сьогодні о 22.00 Україна зіграє з Хорватією. Трансляцію матчу Ви можете побачити на телеканалх "НТН" або "Євроспорт-2". На нашому сайті ви також матимете змогу переглянути цей матч.

Загалом чвертьфінальні пари виглядають таким чином:

Румунія - Іспанія

Хорватія - Україна

Росія - Сербія

Італія - Португалія

Cьогодні був зіграний один матч. Іспанія розтрощила Румунію, перемігши її з рахунком 8 : 3.

Щойно завершився напружений матч Хорватія - Україна. У безкомпромісній боротьбі українці поступаються хорватам по пенальті. Після стартового періоду господарі турніру перемагають нашу збірну з рахунком 1  : 0. Підопічні Геннадія Лисенчука сьогодні не знайшли ще своєї гри. Українські футболісти часто помиляються. Після пропущеного голу наші гравці активізувалися і почали турбувати ворота хорватів, але поки що їм не щастить. Сподіваємося, що у другому таймі Україна зможе зрівняти рахунок та переломити хід гри.

У другій 20-хвилинці збірна України взялася відігрувати відставання. І з-рештою це їм вдалося. Після рахунку 1 : 1 українці тримали ініціативу у своїх руках, проте хорвати якісно оборонялися. Така гра протрималася і до додаткового часу. В обох екстратаймах українці також володіли перевагою, але не змогли її втілити у голи. Додатковий час переможця не визначив, тому доля путівки у півфінал вирішувалася у серії пенальті, де були сильнішими господарі.

Бездарні удари наших гравців призвели до поразки у серії, 1 : 3 на користь хорватів, які прямують до півфіналу. А наша збірна попри абмітні плани так рано залишає цей турнір.