Третій тур чемпіонату області з міні-футболу завершився 6-ма перемогами
Написав Максим Гаптар
Неділя, 25 грудня 2011, 18:15

13-sostavDSC05519

Передноворічний третій тур обласної першості з міні-футболу: синхронні перемоги "Рятівників", кураж "Надії та "Енергії", важкі три очки для "Шарму" та "Цетусу".

nadiya-cherkasygazDSC05486   Зона «А»

«Надія» – «Черкасигаз» 8 : 3

Гравці «Надії» після програшу лідеру чемпіонату «Рятівнику-2» виходили на паркет ПС «Будівельник» лише за перемогою. Футболісти в синій формі зі стартових хвилин взялися за справу, натомість «Черкасигаз» не міг достойно відповісти «Надії» і в захисті і в атаці. Тому вже на старті матчу м’ячі «посипалися» у ворота «газівників». Як завжди атаками «Надії» рухала трійка: Павло Султанов, Володимир Танчик та Дмитро Проценко. Останній був найактивнішим у цьому матчі, раз-по-раз відзначаючись голами. Напевно Дмитрові не давали спокою бомбардирські лаври Романа Поліщука, який двічі вже відзначився чотирма м’ячами, тому форвард «Надії» також розписався чотири рази у воротах «Черкасигазу». Загалом все ударне тріо «Надії» забило більшу частину гольового доробку команди. Щодо «газівників», то в них у цьому матчі було відверто мало шансів. Футболісти «Черкасигазу» намагалися відповідати, але їхні атаки виглядали мляво, проте їм вдалося забити кілька м’ячів престижу, проте вони є результатом розслабленості «Надії», яка за перший тайм вирішила долю поєдинку. 8 : 3, «Надія» швидко забуває поразку від «Рятівника-2», і набирає свої перші три очки у другому матчі на турнірі.

«Надія» – «Черкасигаз» 8 : 3

Голи: «Надія»: Проценко (4), Танчик, Султанов, Грицай, Дабагян – «Черкасигаз»: Тараненко, Приходько, Козловський.

Павло Султанов, гравець ФК "Надія":

ryativnyk-matysivDSC05505   Зона «В»

«Рятівник-1» – «Матусів» 3 : 2

Вдало розпочавши свої виступи в чемпіонаті області, «Рятівник-1» виходив на матч проти «Матусіва» лише з переможним настроєм. Проте, «Матусів», незважаючи на розгромну поразку в минулому турі, підніс неабиякий сюрприз молодим «рятівникам». Зі стартовим свистком гравці «Рятівника» швидко відкрили рахунок, і після цього тримали ініціативу у своїх руках. Але «Матусів», продемонстрував характер, тому вдало захищався, не забуваючи ходити в атаку. В одній із атак, «матусяни» спромоглися зрівняти рахунок. Далі гра проходила за сценарієм постійних атак «Рятівника», гравцям якого не вистачало майстерності доводити свої атакувальні дії до ударів. У другому таймі ситуація ще дужче пожвавилася. «Рятівники» ще з більшим завзяттям помчали вперед, за що й були винагороджені голом. Однак ситуація знову повторилася: в одній із наступних атак «Матусів» швидко зрівняв рахунок – 2 : 2. Але, правду кажучи, «Рятівник-1» більше заробив на три очки, оскільки упродовж всього матчу перебували на половині поля суперника. З-рештою «рятівники» зуміли втретє вийти вперед, і цього разу третій м’яч став останнім у зустрічі. Здобувши перемогу, «Рятівник-1» одноосібно виходить на першу сходинку зони «В».

Голи: «Рятівник-1»: Петренко (2), Добрянський – «Матусів»: Іванченко, Касяненко.

Назар Касяненко, гравець ФК "Матусів":

ryativnyk-13sostavDSC05516   Зона «А»

«13-й состав» – «Рятівник-2» 1 : 4

Лідер обласної першості «Рятівник-2» зустрічався з командою, яка посідала третє місце. «Рятівники» жваво розпочали цей поєдинок, із кожною хвилиною нарощуючи свій тиск на ворота суперників. «13-й состав» намагався гідно відповідати, але їхнім діям бракувало зібраності й злагодженості. На перерву команди пішли за рахунку 0 : 1 на користь «Рятівника». У другій половині зустрічі футболісти в червоній формі продовжили свій натиск на ворота «Составу». Головною рушійною силою «Рятівника» був капітан «червоних» Роман Сухостат, який не лише вдало захищався, а й відзначився двома голами. З-рештою «Рятівник-2» переміг з рахунком 1 : 4. Хоча «Состав» і не зазнав розгрому, проте клас «рятівників» нині є об’єктивно вищим, тому «Рятівник-2» закономірно здобув чергову перемогу.

Голи: «13-й состав»: Зубенко – «Рятівник-2»: Сухостат (2), Лісняк, Руденко.

Микола Кришталь, ректор Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля:

uragan-sharmDSC05524   Зона «В»

«Ураган» – «Шарм» 2 : 4

Матч двох непоступливих суперників. Обидві команди ще не відчували смаку перемоги в чемпіонаті області, тому для кожного колективу було надважливо здобути перемогу. Жвавіше гру почав «Шарм», який відразу увімкнув високі швидкості, як наслідок футболісти «Урагану» не встигали за прудконогими гравцями «Шарму», які першими відкрили рахунок. Проте «ураганні хлопці» швидко оговталися і відновили рівновагу. Рахунок 1 : 1 найдовше тримався у матчі. У другому таймі гра проходила під диктовку «Шарму», але гравцям у білих футболках не вистачало точності на завершальній стадії. Здавалося, що матч завершиться нічиєю. Проте під завісу поєдинку «Шарм» зумів «полагодити приціл». Зусиллями Сергія Мачульського та Максима Крупіна «Шарм» вийшов уперед. Після цього «Урагану» було важко зібратися, команда «попливла», тому «Шарм» збільшив свою перевагу до трьох м’ячів до кінця матчу. «Ураган» спромігся відквитати лише один м’яч. 2 : 4 - нервова перемога «Шарму».

Голи: «Ураган»: Гаркавий, Голуб – «Шарм»: Крупін (2), Мачульський, Бабенко.

Олег Литвинов, гравець ФК "Ураган":

Зона «А»

«Цетус» – «ЧДТУ» 2 : 1

Матч ще одного лідера зони «А». «Цетус», як і «Рятівник-2» ще не втрачав очки в цій першості, тому його гравці мали на меті продовжити свою серію. Проте легкої прогулянки для фаворитів не було. Футболісти «ЧДТУ» непогано комбінували, швидко переходили від захисту до атаки, але їм подекуди не вистачало точності для взяття воріт. Але довго рахунок сухим не залишався. Гравці «ЧДТУ» обрізалися, й «Цетус» уміло скористався цією помилкою й відкрив рахунок. Студенти намагалися зрівняти рахунок, але цього їм не вдавалося зробити. Гра проходила за таким сценарієм аж поки «ЧДТУ» знову не помилився і футболісти «Цетусу» вдруге не пробачили їм такого. Рахунок 2 : 0 тримався до самого завершення матчу, але гравці «ЧДТУ» продемонстрували характер. За чотири хвилини вони відіграли один м’яч і вже до фінального свистка тримали ворота «Цетусу» в напрузі. Але більш досвідчені футболісти «Цетусу» зберегли свою перевагу. 2 : 1, не зовсім переконлива перемога «Цетусу».

cetus-chdtuDSC05537

Голи: «Цетус»: Сидоренко, Кретов – «ЧДТУ»: Драченко.

Віктор Пархоменко, гравець ФК "ЧДТУ":

energiya-vergunyDSC05546

Зона «В»

«Енергія» – «Вергуни» 6 : 0

Після поразки на старті чемпіонату «Енергія» набрала непоганий хід. У третьому турі «енергетики» здобули переконливу перемогу над «Вергунами». Вергунівці як не намагалися нав’язати боротьбу своїм суперникам, але гідного супротиву їм не вдалося створити. «Енергія» здобуває переконливу перемогу з рахунком 6 : 0 і виходить на другу сходинку своєї зони.

Голи: «Енергія»: Чуприна О (3), Чуприна В(1), Цюпаченко (2).