Завершилося перше коло Кубків Черкаської області та Бізнес-Ліги з міні-футболу
Неділя, 09 жовтня 2011, 21:42

mini

Трохи більше місяця в ПС «Фотоприлад» з’ясовують стосунки кращі футзальні команди регіону. Асоціація міні-футболу черкаської області в цей період проводить два паралельні турніри, а це: Кубок області та «Бізнес ліга».

В кожній із першостей заявлено по 6 команд, які боротимуться за трофеї протягом двох кіл. Сьогодні колективи відіграли знаковий тур, який закривав перше коло чемпіонату. Перемоги в цих матчах дарували кращим бажані очки та моральну стабільність напередодні вирішального відтинку змагань.

У заключний день змагань першого кола відбулося три матчі: два в Бізнес-Лізі та один – в Кубку області. Розігрівом стала гра «Епіцентру» з «Держслужбовцями», яка не впливає на розподіл місць у верхній частині турнірки в змаганнях бізнесменів. В цьому матчі дещо несподівано «Держслужбовець» взяв свої перші очки, відкатавши бойову нічию – 3:3. А вже після цього на паркеті «Фотоприладу» було доволі гаряче. Спочатку  «Азот» з «Надією» розігрували перше місце стартового кола Бізнес-Ліги. Зважаючи на однакову кількість очок, пристрасті на майданчику закипіли, як магма в розпеченому вулкані.  Краще «температурою» на майданчику скористалися футболісти «Надії», які виграли з рахунком 6:4. Три м’ячі у складі команди-переможця забив Дмитро Проценко, який очолює список бомбардирів після першого кола. У його активі 13 м’ячів.

Останнім матчем ігрового дня було протистояння «Рятівника-Конева» та «Шарму». «Рятівник» у разі перемоги мав вийти на першу сходинку турнірної таблиці, проте цьому завадив «Шарм», який здобувши перемогу з рахунком 7 – 3 піднявся на третє місце. Цікаво, що в першому таймі цього матчу «Шарм» горів 1:3!

Після 5-ти ігор у Кубку Бізнес-Ліги Черкаської області лідерство утримує команда «Надія» з 15-ма очками. А переможцем першого кола Кубку Черкаської області є «Нібулон», який має у своєму активі 12 пунктів.

Вже за тиждень в міні-футбольних турнірах відбудуться матчі 6-го туру, їх прийматиме ПС "Фотоприлад". Запрошуємо вболівальників на матчі.