«ІМС-ЧНУ» втрачає перемогу на останніх секундах
П'ятниця, 11 листопада 2011, 19:38

chnu_proty_zlagody-olimpika_004588

Футболістки черкаського «ІМС-ЧНУ» у перенесеному матчі першого туру Чемпіонату України з футзалу на власному паркеті зіграли в нічию 4 : 4 з дніпропетровською «Злагодою-Олімпік».

Відсвяткувавши перемогу в попередньому матчі з «Уманьферммашем» черкащанки мали на меті продовжити свою виграшну серію і в протистоянні з «Злагодою». Відразу зі стартовим свистком черкаські футболістки помчали вперед і вже через кілька хвилин відкрили рахунок. Дніпропетровчанки відповіли на це кількома швидкими атаками, одна з яких увінчалася голом.

Після рахунку 1 : 1, черкаські футболістки повністю заволоділи ситуацією на майданчику. Їхні дії раз-по-раз завершувалися результативно. До кінця першого тайму черкащанки ще тричі розписалися у воротах «Злагоди-Олімпіка». Найбільше докучала гравчиням «Злагоди» Наталія Волонтир, яка відзначилася дублем, окрім неї по голу на свій рахунок записали Олена Бреус та Вікторія Супрунова.

Заробивши гандикап у три м’ячі черкащанки заспокоїлися і зосередилися на захисних діях. Цим скористалися дніпропетровчанки, які почали оволодівати ініціативою, яка перевтілювалася у голи. Атакувальними діями «Злагоди» рухала Ксенія Гриценко, поклавши початок їхньому переслідуванню. Забивши два м’ячі поспіль Ксенія скоротила рахунок до мінімуму, чим запалила своїх партнерок, які вже до кінця зустрічі не змогли повернути собі ініціативу.

Здавалося, до кінця матчу черкащанки збережуть свою перевагу, і гра завершиться з рахунком 4 : 3. Однак, численні провали у захисті та фоли футболісток «ІМС-ЧНУ» призвели до того, що дніпропетровчанки на останній хвилині виконували два 6-ти метрові удари. Після другого удару футболістки «Злагоди» таки дотисли черкащанок, зрівнявши рахунок на добиванні. Фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию між цими командами. Черкащанки на останніх секундах «випускають» перемогу зі своїх рук.