Футзал. Чемпіонат Черкаської області. I ліга. 13 тур (частина ІІ)
Понеділок, 18 березня 2019, 15:47

18170319 1

У черкаському СК «Будівельник» відбулися матчі фінального туру сезону 2018/2019 р.

«Юніт» Шпола – «Служба порятунку» Черкаси 2:5 (1:1)

Голи: Гирич, Маринін (автогол) – Зенков-3, Караушан-2.

Попередження: Гирич – Зенков.

Для обох опонентів звітний матч став останньою нагодою поліпшити своє хитке турнірне становище у змаганнях обласного чемпіонату серед команд першої ліги.

Зі стартового свистка команди взяли високий тем гри, почергово обмінюючись обопільними атаками на ворота суперника.

У середині першого тайму Владислав Зенков більярдним пострілом увігнав шкіряну кулю у ліву «шістку» воріт шполян.

На протилежній половині поля після потужного удару Олександра Колота за «Службу порятунку» зіграла поперечка воріт.

170319 2

Врешті «Юніту» на 17 хвилині вдалося зрівняти рахунок – Владислав Гирич майстерно обіграв голкіпера після вивіреної передачі із глибини поля.

Після перерви Вдадислав Зенков, замкнувши простріл Романа Магльованого, оформив дубль у грі та вдруге вивів вперед у рахунку «Службу порятунку». Спроби «Юніт» відігратися наразилися на ще більші неприємності: досвідчений Олександр Караушан упіймав шполян на контратаці.

Максим Маринін «вирішив» зберегти інтригу у грі та підрізав м’яча у власні ворота – 2:3.

За пять хвилин до завершення поєдинку Владислав Зенков, реалізувавши вихід один в один, довів лік своїм забитим голам до трьох. Олександр Караушан вирішив не відставати від свого партнера по команді – 2:5.

«Патріот» Сміла – «Альянс»Черкаси 3:1 (1:1)

Голи: Онученко, Гаркавий, РимськийАргєєв

Попередження: Онученко, Гаркавий – Шепель.

170319 4

Результат поєдинку був важковаговим для розподілу місць у верхній турнірній таблиці обласного чемпіонату серед команд першої ліги, де на комплект нагород відразу претендувало п’ять команд.

«Альянс», який на старті змагань наштампувавши п’ять перемог по ходу турніру банально втратив лідируючі позиції. Відтак, звітна гра для черкащан стала матчем престижу, а сміляни при певних розкладах могли претендувати і на чемпіонство.

Рахунок у грі відкрив юркий Олександр Аргєєв. «Патріоти» відразу взгвинтили темп у матчі: Сергій Онученко не реалізував дві стовідсоткових голевих нагоди. І все ж Онученко за дві хвилини до перерви зрівняв рахунок у поєдинку.

Відразу після відпочинку гарну нагоду вивести смілян вперед змарнував Максим Гаркавий.

170319 3

Штурм воріт приніс смілянам довгоочікуваний результат – Гаркавий за п’ять хвилин до завершення поєдинку забив вкрай важливий для «Патріотів» гол.

Відразу ж біля протилежних воріт нагоду зрівняти рахунок мав черкащанин Олександр Шепель.

Остаточну «крапку» у грі поставив граючий тренер смілян Ігор Римський.