Ігор Чуприна - найстарший учасник чемпіонату Черкащини з футзалу сезону 2018/2019 р.р.
Вівторок, 12 березня 2019, 09:04

hqdefault

Граючий головний тренер «Енергії» Ігор Чуприна у 63 роки провів на майданчику 20 хвилин у зустрічі з «Цетусом»

Відомий футбольний фахівець 63-річний Чуприна Ігор Олександрович 10 березня 2019 року у завершальному матчі II етапу чемпіонату області з футзалу серед команд екстра-ліги весь перший тайм у складі своєї команди – «Енергія» виконував функції голкіпера. Цікаво, що перша частина зустрічі, коли у грі був Ігор Чуприна, закінчилася внічию – 2:2. А от другу частину зустрічі «Енергія» програла з рахунком 0:2 і у підсумку 2:4.

На знімку помітно, що Ігор Олександрович не лише грав на позиції воротаря, а й брав активну участь в атаках.

12345IMG 6352

Варто відзначити, що це не перший був вихід ветерана на спортивний майданчик цього сезону в обласному чемпіонаті, але раніше він так довго знаходився на майданчику.