Футзал. «Черкаські козаки» – золотий призер «Срібної Бізнес-ліги».
Субота, 09 лютого 2019, 22:26

pt-chk1

09.02.2019 р. Спортивний комплекс «Центральний стадіон».«Патріоти» – «Черкаські козаки» 2:8 (1:3)

«Патріоти» – «Черкаські козаки» 2:8 (1:3)

Голи: Хорошковський, Павловський – Борисенко, Пустовіт–5, Кулик, Кулініч.

Попри гідний супротив від «Патріотів» у першому таймі, «Черкаські козаки» очікувано здобули впевнену «вікторію», а з нею і загальну перемогу в «Срібній Бізнес-лізі».

pt-chk2

Звітний поєдинок розпочався пострілом Хорошковського у стійку воріт «козаків», натомість, біля протилежних воріт Борисенко відкрив рахунок у матчі. «Патріоти» у боргу не залишилися – забитим голом під час розіграшу кутового відзначився Хорошковський.

У середині першого тайму, влучно реалізувавши вільний удар, Віктор Пустовіт вдруге вивів вперед у грі свою команду.

Перед перервою Павловському бракувало влучності, а далі спрацювало не писане футбольне правило і, завдячуючи результативному пострілу Кулика, команди завершили перший тайм із рахунком 1:3.

pt-chk3

Після відпочинку, вдало підключившись до атаки, забитим голом відзначився голкіпер «Черкаських козаків» Богдан Кулініч. У наступній атаці Віктор Пустовіт підтримав свого партнера по команді – 1:5.

У середині другого тайму Павловському («Патріоти») вдалося сквитати один м’яч.

Ну, а далі був бенефіс Віктора Пустовіта, який протягом двох хвилин тричі розписався у воротах суперника. Пента-трик нападника «Черкаських козаків» став вагомою заявкою на звання кращого бомбардира «Зимової Бізнес-ліги».