Футзал. «Капрі-трейд» – срібний призер «Срібної Бізнес-ліги».
Субота, 09 лютого 2019, 22:23

kt-pt1

09.02.2019 р. Спортивний комплекс «Центральний стадіон».«Капрі-трейд» – «Патріоти» 7:2 (3:0)

«Капрі-трейд» – «Патріоти» 7:2 (3:0)

Голи: Ворона, Орел–2, Раковський–2, Марущак, Скворцов – Хорошковський, Грінько.

Попри те, що для «Капрі-трейд» – це був другий поспіль поєдинок одноденного турніру «Срібної Бізнес-ліги», команда на класі впевнено розібралася із своїм опонентом.

kt-p2

На четвертій хвилині лік забитим голам у звітному матчі прицільним ударом розпочав Максим Ворона. Згодом, не без допомоги рикошету, свого партнера по команді підтримав Артем Орел.

У відповідь біля протилежних воріт брати Нуянзіни по черзі намагалися вразити ворота Олександра Дяка.

Перед перервою Павло Скворцов та Олександр Раковський на двох буквально «розрізали» увесь захист «Патріотів».

Після відпочинку «Капрі-трейд» продовжив нарощувати свою ігрову і територіальну перевагу: Артем Орел та Володимир Марущак довели рахунок до розгромного – 5:0.

kt-p3

Згодом Олександр Раковський замкнув простріл із кута ігрового майданчика.

Досягнувши комфортної переваги «капрівці» дещо скинули оберти, чим вміло і скористався його опонент – забитими голами відзначилися Хорошковський та Грінько.

Зазначимо, що між результативними атаками «Патріотів» свій гол встиг забити Павло Скворцов.

У підсумку маємо впевнену перемогу «Капрі-трейд» 7:2, яка забезпечила команді другу сходинку у підсумковій турнірній таблиці «Срібної Бізнес-ліги».