Футзал. «Бізнес-ліга». «Капрі-Трейд» – «Патріоти» 4:2 (2:1)

Матч 7 туру. 02.02.2019 р. Черкаси. Спортивний комплекс «Центральний стадіон»

«Капрі-Трейд» – «Патріоти» 4:2 (2:1)

Голи: Орел, Раковський (2), Гврюшенко – Кришталь, Майборода

02 -DSC 1053

Господарям матчу вдалося мобільніше провести початок гри і до 10 хвилини гри вже вигравати з рахунком 2:0. «Патріоти» при такому «розкладі» не закриваються, а постійно шукають нагоду провести якісну атаку на ворота суперника. Було таке, що здавалося після удару Майбороди мяч має влітати у сітку воріт опонентів. Але в останню мить шкіряна куля змінює траекторію і влучаю у стійку воріт. Та все ж велике бажання гостей - «розмочити» рахунок у зустрічі, наприкінці тайму досягає мети – 2:1.

03-DSC 1059

Здавалося, що забитий гол додасть сил «Патріотам», але їхні плани і бажання спутав гол, забитий Раковським на 40 секунді другої двадцятихвилинки. Далі був вже подарунок від Гаврюшенка – 4:1 і за 14 хвилин до завершення гри це була серйозна заявка на перемогу. Далі капрітрейдівці вже особливо не поспішають, а гості проявляють бажання і старання і згодом Майбороді вдається забити свій перший м’яч у цій зимовій «Бізнес-лізі»- 4:2. Розвинути цей успіх суперник більше не дозволив.