Футзал. «Бізнес-ліга»: - «Черкаські козаки» - «Патріоти» - 4:3 (3:2)

Матч 5 туру. 12.01.2019р. Черкаси. Спортивний комплекс «Центральний стадіон»

«Черкаські козаки» - «Патріоти» - 4:3 (3:2)

Голи: Доненко, Кулик (3) – Дзюба (2), Снісаренко

Вкотре здивували «Черкаські козаки», які цього разу грали без свого голеадора Пустовіта, який із-за травми не міг взяти участь у зустрічі.

14011DSC 0828

Гру одидві команди почали досить таки жваво і на високих швидкостях. А вже на 5 хвилині зустрічі рахунок у грі було відкрито – 0:1. «Козаки» зробили спробу вирівняти ситуацію із рахунком на табло, але згодом отримали у свої ворота ще один гол – 0:2. Після цього «Патріоти» віддали інціативу у зустрічі супернику і зробили ставку на контратаки. Але така тактика результату не дала і Доненко скорочує відставання у рахунку. Після цього «Козаки» ще більше притисли свої опонентів до їхніх воріт і на 20 хвилині поєдинку Кулик двічі змушує капітулювати голкіпера «Патріотів» Гайдамаку і рахунок стає 3:2.

140111DSC 0831

На старті другої половини зустрічі гості організували штурм воріт суперника і на 24 хвилині зрівнюють рахунок у грі.

Наприкінці першої половини 2 тайму свою команду підвів Доненко, який із-за своїх емоцій отримав другу жовту карту і, відповідно, був вилучений із майданчика. «Патріоти» не змогли скористатися двохвилинною чисельною перевагою.

З наближенням завершення гри напруга у зустрічі зростала, але рахунок залишався бути рівним. Але за кілька секунд до фінальної сирени кулик робить неймовірний фланговий прохід, який завершує потужним і влучним ударом – 4:3 і дарує команді шанс на потрапляння до першої трйки за підсумками першого етапу «Бізнес-ліги».