Кубок області з міні-футболу: «Шарм» виходить на перше місце
Написав Максим Гаптар
Неділя, 30 жовтня 2011, 21:54

mini809

Восьмий тур Кубку Черкаської області та Бізнес ліги з міні-футболу проходив сьогодні у ПС «Фотоприлад». У рамках ігрового дня відбулося шість матчів. Першу гру «Цетуса» з «Нібулоном» було перенесено. Замість цього поєдинку, відбувся перенесений матч сьомого туру між «Рятівником-Конєва» та «Київстаром». Очільники турнірної таблиці переграли на класі своїх молодших суперників з рахунком 3 : 1.

Щодо матчів восьмого туру, то в ньому центральною подію стало протистояння «Шарму» з «Рятівником-Конєва». «Шарму» для того, щоб вийти на першу сходинку необхідно було перемагати, тоді як «рятівникам» було достатньо й нічиєї.

Відразу після стартового свистка суперники грали на зустрічних курсах. В діях обох команд помітною була нервовість. Гравці обережно йшли вперед, зосереджуючи свою увагу на захисних діях. Проте рахунок не довго залишався «сухим». Помилками захисників «Рятівника» вправно скористались гравці «Шарму», які на 6-й хвилині матчу спочатку відкрили рахунок, а вже через 10 хвилин подвоїли свою перевагу. У другому таймі такий сценарій продовжувався, що й призвело до третього забитого м’яча. Атакувальними діями «Шарму» рухав Максим Крупін, який двічі відзначився у воротах «Рятівника-Конєва».

Однак «рятівники» продемонстрували неабияку волю до перемоги. Пропустивши третій м’яч, вони почали пресенгувати гравців «Шарму». Перетнувши середину майданчика футболісти «Рятівника-Конєва» контролювали гру, і таким чином відквитали два м’ячі – 3 : 2. Проте відчайдушними атаками «рятівників» скористалися «шармівці», які зусиллями Дмитра Кучера, повернули собі перевагу у два м’ячі. Після цього «рятівники» з новими силами помчали вперед, їх до цього фактично змушували трибуни «Фотоприладу», які «вибухали» після кожної небезпечної атаки то однієї то іншої команди. Сил та бажання «Рятівника-Конєва» вистачило лише на один забитий м’яч, який і підбив підсумок у матчі. 4 : 3 на користь «Шарму», який набравши 18 очок стає новим лідером Кубку Черкаської області. «Рятівник-Конєва» з 16-ма пунктами опускається на другу сходинку.

Сергій Мачульський, капітан ФК "Шарм":

Інші матчі Кубку області були менш емоційними. «Київстар» розписав мирову з «Черкасигазом», а гру «Цетусу» з «Нібулоном» було перенесено.

А в Кубку Бізнес-Ліги всі три гри закінчилися розгромними перемогами фаворитів. «Надія» зміцнила своє лідерство, впевнено перегравши «Держслужбовець» з рахунком 5 : 2. «Азот» познущався над «Фокстротом»10 : 2. Матч за третє місце між «Епіцентром» та «Матусівом» завершився на користь останніх – 2 : 6.