«Бізнес-ліга» з футзалу. «Черкаси» від поразки врятувалися наприкінці зустрічі

Один з аутсайдерів турнірної таблиці змусив понервувати дідерів

«Бізнес-ліга» з футзалу.

8 тур. 10.02.2018

«Юрія-Фарм-ВМВ» – «Черкаси» - 4:5 (1:2)

Голи: Скринський (2), Бандуров, Харченко – Горкун (2), Кудін, Безгуба, Логвиненко

До гри команди підійшли з певними кадровими проблемами: у «Юрія-Фарм-ВМВ» не було їхнього головного голкіпера, а у «Черкас» у заявці на цю зустріч було усього 5 гравців. Але незважаючи на відсутність запасних гравців, гості зі старту ввімкнули максимальні швидкості, проте зробити прицільний удар у рамку воріт протягом 4 хвилин вдавалося. На 10 хвилині Безгубі вдається відкрити рахунок у грі – 0:1. Ближче до закінчення гри помітно, що гравці «Черкаси» дещо втомлені і супернику вдається цим скоритстатися, зрівнявши рахунок у грі, але у наступній атаці гостей Горкун повертає перевагу до своєї команди – 1:2.

11-31

З перших хвилин другого тайму «Юрія-Фарм-ВМВ» організовує штурм воріт опонентів, з надією зрівняти рахунок, але скористатися втомленістю гостей не вдається. А от «Черкаси» діють хоч і мінімально, але ефективно і вже згодом виграють з перевагою у три голи – 1:4. У «Юрія-Фарм-ВМВ» Скринський, який виконує функції голкіпера просить його замінити на воротах і далі виконує вєе функції польового гравця. Такий хід майже відразу дав свій результат: Скринський забиває два поспіль голи і «Черкаси» вже виграють не так впевнено. А за 3,5 хвилини до закінчення гри рахунок на табло стає рівним 4:4. Не маючи на меті програвати, «Черкаси» мобілізуються і за 1 хвилину до фінальної сирени забивають переможний гол, таким чином не даючи можливості відбутися маленькій сенсації.