Переможець забивав скільки хотів, а їхній суперник скільки зміг

Заключний матч туру вийшов найбагатшим на забиті мячі

«Бізнес-ліга». 6 тур. 20.01.2018

«Юрія-Фарм» - «Юрія-Фарм-BМВ» - 7:4 (3:2)

Голи: Бабенко, Маняк, Мачульський (5) – Дехтяр, Ковальчук, Матюша, Харченко

І «Юрія-Фарм» і «Юрія-Фарм-BМВ» до «дербі» підійшли із складами наближеними до оптимальних. Очікувалося принципове протистояння, де гості мали дати бій команді із верхньої частини турнірної таблиці. Початок першого тайму продемонстрував, що гравці обох команд налаштовані на серйозну боротьбу. Але було помітно, що «Юрія-Фарм» діє не на «повну»: чи то сили берегли, чи це так потрібно було тактично. Але поступово почало «вимальовуватися, що господарі матчі вирішили грати з яскраво вираженим одним форвардом – Мачульським. У першій половині зустрічі така тактика особливого успіху не дала: тайм закінчився при рахунку 3:2 і Мачульський забив 2 голи.

2201 Ю Ю 2

У другій половині гри господарі матчу геть втратили інтерес до захисту. Ні, вони захищалися, але основна увага була на атаку і протистояння Мачульського і воротаря Стеценка. Потрібно віддати належне голкіперу «Юрія-Фарм-BМВ»: якби не його відмінна гра, то рахунок у зустрічі міг би бути ще більшим.

Підсумовуючи гру, відзначимо, що «дербі» не вийшло, а оту футзалі грі з одним форвардом бути…