Проявили волю до перемоги
Понеділок, 22 січня 2018, 12:45

2201Ф Ч 1

ФК «Черкаси» програючи після 1 тайму 0:2 зуміли у підсумку здобути важливу перемогу

«Бізнес-ліга». 6 тур. 20.01.2018

«Фотоприлад» –  ФК «Черкаси» - 2:5 (2:0)

Голи: Головченко, Гацанюк – Алєксєєв (2), Кудін, Сидоренко, Горкун

На матч команди вийшли при різній кількості гравців внесених у заявку на гру: у ФК «Черкаси» - 5, а у їхнього суперника – 7. Незважаючи на обмежену кількість гравців гості на початку гри були націлені забити швидкий гол, але у них нічого не вийшло. Натомість в один з моментів пропустили прорив Гацанюка, але гравець «Фотоприлада» не зумів обіграти Кудіна. Те, що не вдалося Гацанюку на 5 хвилині зробив Головченко і рахунок став 1:0. Біляк міг відразу зрівнювати рахунок, але не зміг, замикаючи дальню стійку, влучити у ворота. Під кінець першого тайму «Черкаси» усією командою пішли на штурм воріт опонентів. Відповідно ворота були залишені бе особливого нагляду, чим скористався Гацанюк – 2:0.

2201 Ф Ч 2

Як показали подальші події на майданчику, ФК «Черкаси» змогли мобілізуватися і на 4 хвилині другого тайму рахунок вже був нічийним. У Головченка був шанс оформити дубль, але гравець не зміг обіграти голкіпера гостей. Відповідь «Черкас» була конкретніша – 2:3. Далі команди почали грати, особливо не звертаючи уваги на захист своїх воріт. До закінчення зустрічі забивали лише гості. Які у підсумку здобули вольову перемогу.