Набрані турнірні очки були на вагу золота

Перемога дозволила команді «Пламет» переміститися з 8 на 4 місце

Зимова «Бізнес-ліга» з футзалу. 5 тур

«Пламет» – «Телеперформенс»  2:1 (2:0)

Голи: Білоножко, Шаповал Криворучко

На екваторі групового етапу змагань відстань між командами у турнірній таблиці така мала, що одна перемога може з аутсайдера перетворити команду на претендента на нагороди. Так сталося після гри «Пламет» – «Телеперформенс». Але повернімося до початку зустрічі. До 4 хвилини матчу обидві команди проводили ретельні підготовки атак, які закінчувалися не точними ударами. Розмірений темп зустрічі гарматним пострілом порушив Білоножко із «Пламета»  1:0. З урахуванням того, що це був лише початок зустрічі настрій «Телеперформенсу» цей гол особливо не зіпсував. А от коли після пасу невгамовного Білоножка Шаповал робить рахунок 2:0 гості гри почали грати жвавіше. По ходу першого тайму до «Телеперформенсу» приєднався Сосунов і вже «Пламету» потрібно була більше думати про захист своїх воріт. Та до закінчення першого тайму рахунок так і не змінвся.

0901 22

Після відпочинку телеперформенці уже мають набагато потужніший вигляд і в одній з атак лише перекладина воріт рятує «Пламет» від неприємностей. За 7 хвилин до закінчення матчу уже нічого не могло врятувати господарів після удару Криворучка. Так склалося, що пропущений гол завів більше команду «Пламет», ніж їхнього суперника  і до завершення матчу принаймі 4 раз м’яч дивом не влітав у сітку воріт суперник.