Порадували «зливою» голів
П'ятниця, 26 травня 2017, 10:06

250517 etek1

У відкритому чемпіонаті Черкас «Літня ліга» з футзалу (вища ліга) відбулися матчі чергового шостого туру

Черговий тур став поки, що найрезультативнішим у турнірі.

«Вектра» – «Рувер» 2:6

Голи: Орел, 8; Марущак, 18 аг; Довгий, 29 – Головченко, 9; Косун, 15; Бабій, 19, 36, 39.
«Вектра» та «Рувер» до зустірчі між собою були сусідами по турнірній таблиці і їх розділяли 2 очки. Таким чином у господарів матчу був відмінний шанс наздогнати і перегнати опонента. Але перші три хвилини гри свою налаштованість на перемогу більше демонстрували «руверці». Володіючи частіше м’ячем до 8 хвилини гри вони тричі мали шанс забити гол. А от «Вектра» своєю можливістю забити мяч скористалася - 0:1. Щоправда сталося це не з першого разу – у їхньому пасиві також кілька нералізованих 100% моментів. Так от, пропущений м’яч тільки «підігрів» «Рувер» і до перерви вони вже вели у рахунку – 1:4. При цьому важко сказати, що «руверці» володіли тотальною ігровою перевагою. Просто у відповідальний момент вони діяли ефективніше. Усі намагання капітана «Вектри» Павла Скворцова налагодити командну гру зводилися нанівець неточними пасами партнерів по команді. У другому таймі «Вектра» замінила воротаря. Така зміна дала результат: своїми вдалими діями голкіпер надихнув партнерів по команді частіше атакувати і згодом рахунок став 2:4. Вкотре у зустрічі пропущений м’яч «завів» «Рувер», але воротар «Вектри» грав надійно. За 4 хвилини до фінальної сирени хтось із гравців «Вектри» влучає м’ячем у стійку воріт суперника, а через мить Бабій («Рувер») робить свою справу вправно – 2:5, а під завісу гри забиває ще один гол (2:6).

«Вектра» і «Рувер» так і залишилися сусідами по турнірній таблиці. Єдина різниця – їх тепер розділяють 5 очок.

250517 v1

250517 v2

«Арка» – «ЮГ-2000» 2:7

Голи: Гордієнко, 25; Забєлов, 40 – Бабенко,1,23; Орлов, 9; Мачульський, 15,26; Агарін, 35; Дмитренко, 36.

Ще не встигли обидві команди розібратися з тактичними побудовами своїх суперників, а «ЮГ-2000» повів у рахунку. У статусі аутсайдера, «Арка» спробувала стримати натиск суперника, але їх вистачило на 8 хвилин. Далі – 0:2 і на 24 хвилині перевага «ЮГ-2000» досягла переваги у чотири голи. Футболістам «Арки» вдалося додати інтриги у грі, гол на свій рахунок записав Гордієнко (1:4), але Мачульський, прийнявши м’яч прикрив його корпусом від суперника і ударом з розвороту відновив статус-кво – 1:5. На «класі» «ЮГ-2000» довів свою перевагу до 6 мячів, і лише за 15 секунд до закінчення гри «Арка» зуміла забити вдруге – 2:7.

250517 a1

250517 a2

«SolTex» – FC «CHICAGO» 7:3
Голи: Дєєв. 5; Лобов, 11,27,40; Ткаченко, 12; Аргєєв, 15,24; Калініч, 35 аг. – Севідов, 31; Марченко, 33.
«Солтекс» досить обережно розпочав гру, тим самим розвідуючи атакувальний потенціал суперника. Коли стало майже все зрозуміло, «солтексівці» збільшили натиск на ворота суперника і забиті голи не змусили себе чекати: на 5 хвилині Дєєв відкриває рахунок у матчі, а далі до закінчення першого тайму у ворота FC «CHICAGO»влетіло ще три голи – 4:0. Наприкінці першої половини гри FC «CHICAGO» дещо притиснув суперника до його воріт, але нічого путнього створити не вдалося.

Після перерви «солтексівці» спробував своєю активністю дезоорієнтувати суперника, але до взяття воріт справа не дійшла. «Чікагці» оговталися від стартового натиску суперника і спробувала забити свій гол. Але у відповідь отримали пятий м’яч. Далі можна було спостерігати відкритий футбол у виконанні обох команд. «SolTex», атакуючи, з великим бажанням, ворота суперника, по ходу забили і самі собі … (відзначився Калініч). У підсумку «SolTex» перемагає, але залишається на третьому місці.

250517 s1

250517 s2

«Епіцентр»«Луч» 15:2
Голи: Агарін, 5,16; Дєдов, 9,14; Матвієнко, 9,18,18,19,38; Раковський, 15; Літовченко, 29,31; Іщенко, 34,36 – Хоменко, 29; Волківський 30.

Складно сказати, що вплинуло на результат цього матчу: чи пізній початок гри (21:30), чи вдалий виступ команди «Епіцентр» у всеукраїнських змаганнях, але матч мав дещо «формальний» характер. Розгром свого суперника «епіцентрі» почали динамічно, але з 5 хвилини гри. До закінчення першої половини зустрічі «Епіцентр» вигравав 9:0. Усі спроби «Луча» налагодити, насамперед, команду гру були знівельовані суперником. Далі «Епіцентр» наочно продемонстрував свої чемпіонські амбіції, забивши у ворота суперника ще 6 мячів.