Рідні стіни «Енергії» в перші грі не допомогли
Написав Администратор Черкаський Спорт
П'ятниця, 07 квітня 2017, 13:50

070417 1

У  Черкасах стартовий матч фіналу чемпіонату України (жінки, перша ліга) господарки змагань програли

Група А

«Енергія» (Черкаси) – «Legion» (Луцьк) 3:4

Голи у складі команда «Енергія» забивали: Анна Величко (3 хв., 43 хв. ),

Дарина Поліщученко (17 хв.)

Фінальний етап чемпіонату України серед жіночих команд першої ліги у Черкасах (ПС «Будівельник) стартував  з матчу «Енергія» (Черкаси) – «Legion» (Луцьк). Для черкаської команди матч почався доволі оптимістично. Вже на третій хвилині зустрічі Анна Величко зуміла свою наполегливість у боротьбі за мяч із суперницею матеріалізувати в гол – 1:0. У відповідь гості з Луцька провели кілька атак, але надійно грала воротар «Енергії».  Варто відзначити у першій половині I тайму активні дії Олени Філіпенко, але після її ударів по воротах м’яч вперто оминав «рамку». Те що не вдалося Філіпенко зробила Дарина Поліщученко, яка влучним ударом завершила індивідуальний прохід флангом – 2:0. Що сталося з «Енергією» потім пояснити можна лише ранньою появою впевненості в перемогу. Натомість «Legion» мобілізував всі сили і до кінця першого тайму забив у черкаські ворота 3 м’ячі, відповідно господарі майданчика вже програвали 2:3.

070417 2

Враховуючи результат матчу «Енергія» у другому таймі грала першим номером з акцентом на дальні удари. На жаль, така тактика не мала успіху. Луцькі дівчата дочекалися свого шансу і в одній з контратак збільшили свою перевагу до двох голів. Через дві хвилини Анна Величко подарувала надію свої колегам по команді на позитивний результат, скоротивши відставання у рахунку до одного м’яча – 3:4. Заключні хвилини матчу пройшли при ігровій ініціативі «Енергії», але у завершальний момент, або смугаста куля летіла мимо воріт, або надійно грала голкіпер ФК «Legion». За 5 секунд до фінальної сирени лише дивом мяч після влучного удару черкащанки Олени Матвієнко не влучив у ворота.

Нагадаємо, що сьогодні за підсумками матчів в обох групах мають визначитися півфінальні пари команд.

Оперативні результати матчів можна знайти на головній сторінці нашого сайту.