"Рятівник" зберігає шанси на вихід у плей-оф Чемпіонату України з футзалу серед ВНЗ
П'ятниця, 10 березня 2017, 15:14

DSC 034545412 1

Сьогодні "пожежники" проявили неабиякий характер і, програючи 0:2, завершили матч із рахунком 3:3.

"Рятівник" – "НУХТ" 3:3
Голи: Горбань 2, Лимар, – Макаренко, Савенко 2
Вилучення: Чмих

Черкаський Рятівник відіграв передостанній матч групового етапу Чемпіонату України з футзалу серед ВНЗ у конференції "Центр". Ця нічия дарує Інституту пожежної безпеки математичні шанси на вихід із групи в раунд плей-оф. Нагадаємо, що перший матч між сьогоднішніми суперниками завершився 8:4 на користь "харчових технологій".

DSC 034545412 2

У кінці першого тайму дві помилки в обороні призвели до негативного настрою за підсумками стартових 20 хвилин. Гра розпочалася в спокійному темпі, а м'яч переважно тримався в радіусі центрального кола. Акцентоване ворушіння розпочалося за 4 хвилини до перерви. Спочатку Рятівник недограв в оброні і пропустив, а потім Чмих зіграв руками за межами штрафного майданчика, за що був вилучений, а НУХТ результативно розіграв цей стандарт – 0:2.
DSC 034545412 7
У другому таймі Рятівник змінився і взяв м'яч під контроль, змусивши суперника багато оборонятися. П'ять хвилин активних пошуків щастя закінчилися обнадійливим голом Горбаня, який останнім часом роззабивався і набрав найкращу в команді форму. До речі, не було сьогодні Панченка, якого все ще турбує травма. Отож розрив скоротився – 1:2. Підопічні Лісняка і Григоренко відчули, що все можна змінити і за хвилину Лимарь рахунок зрівняв, скориставшись помилкою голкіпера – 2:2. НУХТ зібрався до купи і створив декілька стовідсоткових нагод, але зверхньо поставився до їх реалізації. А черкасці, на відміну від киян, на очах у своєї публіки такого собі не дозволили і змусили "піжонів" знову виймати м'яч із сітки – 3:2 на користь Рятівника. Цікаво, що втративши перевагу, гості аж ніяк не засмутилися і не почали нервувати. Ходили по паркету, посміхалися один одному, вільно себе почували. Ця легкість передавалася і на дії гравців. Сплинуло трохи часу і вони знову встановили паритет – 3:3.