Чемпіонат України з футзалу: "Рувер" потужно обігрує "Епіцентр"

Долю матчу було вирішено вже за дві хвилини після стартового свистка.

"Епіцентр" – "Рувер" 2:6
Голи: Дєдов 2 – Алєксандров 2, Андрійченко А., Ковтуненко 2, Вєтров
IMG 24422202020
Рувер сьогодні – машина! У команди вийшло ну просто все. Та й Епіцентр якось флегматично віддав цю перемогу гравцям у зелених формах. Друга хвилина матчу все показала. Протягом неї сталося просто якесь гольове неподобство – 4 голи, розподілені 1 до 3 відповідно. Будівельники відкрили рахунок, але забули про захист і пропустили тричі з інтервалом між м'ячами в 10 секунд. Отож на третю хвилину ігрового часу команди пішли за переваги Руверу в два м'ячі. Йому так просто все давалося, що четвертий гол вийшов взагалі дивним: Ковтуненко прокинув м'яч по флангу, виконав забіг з іншого боку повз захисників, а Іщенко помилився і просто пропустив Влада – 1:4. П'ятий і шостий м'ячі вийшли теж без опору. Перша половина – 1:6.
IMG 24435959559
По перерві Рувер звісно уже нікуди не летів, а спокійно і впевнено себе почував. По такій грі, де супернику явно не вистачило палива для розкрутки, сьогоднішнім переможцям не становило проблем довести протистояння до переможного фіналу. Лише Дєдов зумів забити ще один, а Панченко запам'ятався прицільним ударом у дев'ятку, який Коханюк ефектно витягнув. У підсумку 2:6 на користь Руверу.