Одеський "МКВ" не без проблем обігрує в Черкасах "Епіцентр"
П'ятниця, 13 січня 2017, 19:29

IMG 845234534516 1

Програючи по ходу зустрічі 2:1, гості зібралися і видряпали три очки у черкасців.

"Епіцентр" – "МКВ" 2:4
Голи: Біляк, Дєдов – Коллінс, Кочевенко 2, Гай

IMG 845234534516 2

Сьогодні у Черкасах відбувся перенесений матч третього туру Чемпіонату України з футзалу в другій лізі. Одеський МКВ скористався психологічним переломом і лише в заключні 10 хвилин вирвав перемогу у черкасців, програючи по ходу матчу 2:1.

IMG 845234534516 3

У першому таймі команди зіграли приблизно рівно, але перевагою все ж більше володіли одесити. Вони зі стартових хвилин почали притискати Епіцентр, але такого тотального контролю ситуації, як у матчі з Рувером не було. Червоні час від часу "поколювали" Іщенка, але той тримався і рятував патнерів. Утім, на 8-ій хвилині Коллінс ідеально обробив м'яч із захисником на спині і з розвороту миттєво покотив у дальній кут – 0:1. Епіцентр у ту ж хвилину скористався низькою концентрацією гостей і Біляк зрівняв рахунок – 1:1. Догравали до перерви у такому ж, плюс-мінус рівному, режимі. Найкращий момент ще більше засмутити підопічних Смірнова мав Дєдов, однак пробив повз стійку з вигідної позиції.

IMG 845234534516 4

На початку другого тайму Дєдов знову засмутив черкаських уболівальників змарнованою нагодою – не реалізував чистий вихід сам на сам, пробивши у воротаря. Так би і залишився Сергій антигероєм, аби через дві хвилини з третьої спроби нарешті не забив! Островський амплітудно крутонув Коллінса і прострілив на дальню стійку, звідки Дєдов вивів черкасців уперед – 2:1. В ядрі другого тайму Епіцентр заволодів ініціативою і міг забивати ще, але цього не сталося. Натомість МКВ, який регулярно турбував Іщенка, таки зрівняв рахунок, а далі вже легко довів гру до переможного кінця. Вагому роль у цьому зіграли шість фолів, які швидко набрав Епіцентр і дозволив двічі бити з десятиметрового, один із яких став результативним. У підсумку 2:4 на користь одеситів у непростому для них матчі.

Таблиця всіх груп другої ліги (не до кінця оновлена, черкаську зону дивіться на нашмоу сайті справа вгорі):