Друга ліга Чемпіонату України з футзалу: "Солтекс" із характером обігрує "МКВ"
П'ятниця, 09 грудня 2016, 19:10

IMG 7457567556 1

У першому матчі черкаський "Солтекс" не дозволив гостям із Одеси зіпсувати настрій місцевій публіці.

"Солтекс" – "МКВ" 4:3
Голи: Петришин, Дєєв 2, Ткаченко – Коллінс 2, Опаривський
IMG 7457567556 4
Розпочався Чемпіонат України з футзалу в Черкасах! Відкрили його місцевий Солтекс із одеським МКВ. Суперники розпочали з обережної розвідки, яка тривала весь перший тайм. Протягом цих 20 хвилин гострішим на паркеті був МКВ, який заніс у свій актив 3-4 напівоменти і два влучання у каркас воріт Єрошова. У Солтекса ж найкращу нагоду відзначитися мав Петришин, але з декількох метрів пробив над поперечиною. Перший тайм без голів – 0:0.
IMG 7457567556 2
По перерві команди нарешті прокинулися і надолужили те, у чому обмежили глядачів у половині першій. МКВ активно почав обстрілювати володіння Солтексу, але відзначитися так і не зміг, натомість Петришин із Ткаченком розіграли класну стінку і Влад вистрілив точно в дальній кут – 1:0. Далі гра перетворилася на стандарті гойдалки: забивали то одні, то інші, і за декілька хвилин рахунок став уже 2:2.
IMG 7457567556 3
Ковдру перемоги перетягнули на себе господарі. Після вдох асистів Ткаченко забив власний гол, а Дєєв скористався розіграшем одеситами п'ятого і елегантно закинув м'яч за комір двом захисникам – 4:2. Червоні були близьким до порятнку на останніх секундах, але одного голу виявилося замало аби відібрати очки у Солтекса – 4:3.