Футболісти МСК «Дніпро-U-19» впевнено із розгромним рахунком здолали ФК «Маолдіс» (Дніпро)
Середа, 09 жовтня 2019, 19:51

IMG 3054

Чемпіонат України. Перша ліга. U-19. МСК «Дніпро-U-19» (Черкаси) - ФК «Маолдіс» (Дніпро) – 6:1 (2:0)

МСК «Дніпро-U-19»: Баккі-, Власенко (Молчан, 45) , Віскубов (Середа, 87), Демченко (Оніщенко, 75), Черненко (Яцура, 89), Дашко (Кривденко,88), Кривденко, Кулініч(Краснюк, 64),Клопотенко, Дувняк,Меркулов (Ренько, 89)

Голи: Кулініч, 21, 27 ; Меркулов, 52 (п); Черненко, 78 (п); Дашко, 90 (п); Середа 92 – Кисельов 80

Гра для юнаків МСК «Дніпро» з перших хвилин матчу давалась легко, проте забити швидкий гол нашій команді не вдалось. Рахунок відкрив Артем Кулініч на 21-ій хвилині матчу. Через кілька хвилин Кулініч оформлює дубль та подвоює рахунок МСК «Дніпро». До кінця тайму дніпряни продовжували грати першим номером, але рахунок залишився незмінним – 2:0.

Другий тайм черкащани розпочали із забитого голу. На 52 хвилині з пенальті відзначився Євген Меркулов. Ще одне пенальті арбітр призначає на 78 хвилині, його реалізовує Максим Черненко. Чи не єдиним моментом у гостей з Дніпра стала гольова атака. На 80 хвилині у «Маолдіса» забиває капітан команди Кисельов. Про ей гол ніяк не вплинув на гру черкащан, на 90 хвилині після фолу на Краснюку, арбітр призначає третій пенальті. Дашко підходить до м’яча і забиває – 5:1. Вже у додатковий час, Давид Середа забиває шостий гол і встановлює остаточний рахунок у матчі.