Футболісти МСК «Дніпро-U-19» (Черкаси) розгромно перемогли у гостях ФК «Нікополь»
Написав Администратор Черкаський Спорт
Середа, 18 вересня 2019, 16:25

Копия 1809 Ю-19 n

18 вересня черкаські футболісти провели матч 2 туру чемпіонату України з футболу (Iліга, U-19)

Важкий восьмигодинний переїзд юних дніпрян до Нікополя позначився на діях нашої команди у першому таймі, який закінчився внічию 2:2.

Далі зі слів головного тренера черкаської команди Богдана Жало наші хлопці додали у швидкості  і зуміли взяти гру під свій повний контроль. Станом на 71 хвилину зустрічі наші хлопці вже вигравали з рахунком 5:2. Господарям поля згодом вдалося забити ще один гол. При цьому варто відзначити, що гості ще не реалізували кілька гольових моментів.

У нашої команди чотири м'ячі у ворота суперника забив Євген Меркулов і ще один гол в активі Петра Демченка.