Футболісти МСК «Дніпро» (Черкаси) взяли участь у забігу «Козацьких кошів»
Написав Administrator
Понеділок, 16 вересня 2019, 11:02

1-IMG 2120

У забігові на 1466 метри по черкаському Хрещатику змагалися команди учнів 34 черкаських шкіл, які були підсилені гравцями черкаської команди

Кожна команда черкаської школи мала складалася з 50 учасників. Результат команд визначається за показниками учасників, які прийшли до фінішу останніми.

2 IMG 2065

За підсумками змагань перше місце виборола команда ЧСШ №17, другою фінішувала ЗОШ №24 і третіми стали учні ЗОШ №32. Переможець і призери отримали сертифікати (1 місце на 30 000 гривень, 2 місце на 20 000 гривень і третє місце на 10 000 гривень) на придбання спортивного інвертаря.

3 IMG 2125

Нагородження було проведено за участі міського голови Черкас Анатолія Бондаренкана «Центральному стадіоні» під час перерви футбольного матчу чемпіонату України між МСК «Дніпро» (Черкаси) та «Вікторія» (Миколаївка, Сумська область).