«Арсенал» та «Черкаський Дніпро» розійшлися миром
Субота, 20 січня 2018, 18:22

MXmASH95aWQ08eHwctrs

У Щасливому на УТБ «Арсенал» відбувся товариський матч ФК «Арсенал» «Черкаський Дніпро»

Команди зіграли 3 тайми по 30 хвилин. Зустріч закінчилася з рахунком – 1:1. За «канонірів» відзначився Насімі, гол у відповідь забив «дніпрянин» Роман Лактіонов.

Склади команд:

ФК «Арсенал»:

1 тайм: Іванов, Деркач, Доценко, Насімі, ФНП, Ібадов, ФНП, Матвєєв, Черненко, ФНП, ФНП.

2 тайм: ФНП, Зозуля, Даценко, ФНП, Майданевич, Домбровський, ФНП, Матвєєв, ФНП, Єрмаченко, Батальський.

3 тайм: Сітало, Шевченко, Мазур, ФНП, Дмитренко, Трубочкін, Семенюк, Старгородський, Бушман, Семчук, ФНП.

Головний тренер: Сергій Літовченко.

ФК «Черкаський Дніпро»: Будюк (Панченко – Марченко), Тарасенко (Бурлін – ФНП), Кошелюк (Шурубура – Захаревич), ФНП, Смірнов (ФНП – Цокало), Резесідзе (Проневич), Сторчоус (ФНП – Ічанський), Бойко (ФНП – ФНП), Чорний (Кошадзе), Качур (Локтіонов – Тенжицький), Крамар (Передерій – ФНП)

Головний тренер: Ігор Столовицький