У пляжному футболі визначено фіналістів
Неділя, 31 липня 2016, 18:33

3107232016DSC 0794 1

Узявши хороший темп, Солтекс педантично виграв матч і вийшов до плей-офф чемпіонату області з пляжного футболу.

3107232016DSC 0794 4
У першій половині боротьбою просочилися всі ділянки піску. Губа швидко відкрив рахунок, а в кінці тайму його зрівняв Петришин. На другу половину команди вийшли не менш зарядженими і Солтекс вирвався вперед – Калініч випустив "стрілу" зі своєї половини в кут воріт Торпедо – 1:2. Забитий гол додав "апельсинам" переваги на вщент заповненій "Живчик-Арені", тож підопічні Солов'я почали більше бити по воротах опонента, маючи, відповідно, більше шансів відзначитися. Купу шикарних нагод впустили помаранчеві, а Торпедо терпіло і тримало удар (попереду у команди взагалі нічого не виходило). Отож чи не в єдиній атаці Колос заробив пенальті і сам його виконав – 2:3. До кінця зустрічі залишалося три хвилини і цим часом більш корисно розпорядився Солтекс, а точніше – Кіт Павло, який забив четвертий гол і зняв усі питання щодо переможця у цьому вирішальному матчі – 2:4.