Відбулася перенесена гра ІІ-го туру чемпіонату Черкаської області з пляжного футболу
Написав Administrator
П'ятниця, 29 липня 2016, 09:19

P7282792

У цьому матчі "Цетус" здолав "Солтекс" і забронював собі місце в плей-офф.

"Цетус" - "Солтекс" 3:2

Голи: Гамалій 2, Присяжнюк - Аргєєв, Лобов

Із перших хвилин ініціативою заволодів Цетус і вже на 4-й хвилині В'ячеслав Гамалій відкрив рахунок. Але помилка в захисті Цетуса призвела до штрафного удару метрів із 12-ти і Олександр Аргєєв не схибив - 1:1. У 2-му таймі вже SolTex заволодів ініціативою і, влучним ударом в дальній кут, Олександр Лобов виводить свою команду вперед. Цетус із цим ні як не погоджувався і, завдяки старанням Павла Присяжнюка, рахунок знову зрівнявся. 2-й тайм - 2:2. У 3-му таймі майже така сама помилка, але вже з боку SolTexа, призводить до штрафного удару в їхні ворота, майже з того самого місця і В'ячеслав Гамалій, забиває свій другий м'яч у цій зустрічі. Заслужена перемога Цетусу, яка виводить команду до півфіналу.

31-го липня відбудуться пропущені ігри І-го туру. І якщо Миронівська Птахофабрика і Цетус вже забронювали собі місця у півфіналі, то останні дві путівки ще будуть виборювати 4 команди (Торпедо, SolTex, Одна Родина і Ruver). І навіть якщо останні дві команди і виграють свої матчі, то все одно їхнє потрапляння до півфіналу буде залежати від гри Торпедо-SolTex. Отож все вирішиться в цю неділю на "Живчик-Арені". Запрошуємо вболівальників підтримати свої команди