Розпочався останній тур чемпіонату області з пляжного футболу

19:00 Матусів – Солтекс

"Цетус" – "Одна Родина" 3:2
Голи: Гамалій 2, Присяжнюк – Панченко, Гончар

24072016DSC 0669 9

Дуже активно вийшли команди на пісок у стартовому матчі 7-го туру чемпіонату області з пляжного футболу. Перший тайм команди завершили без голів. Цетус у кожній атаці загравав Гамалія на вістрі атаки, але В'ячеслав розкриється пізніше.
У другому періоді колективи почали забивати. На гол Панченка відповів Гамалій, а далі забив Гончар і Одна Родина була попереду. Хоча Цетус протягом гри був першим номером.
Це команда і довела в третій половині. Цетус продовжив більше працювати біля воріт Родини і домігся свого. Спочатку Присяжнюк замкнув передачу партнера, а потім знову "вистрілив" Гамалій – 3:2.

24072016DSC 0669 2

У центральному матчі туру Мирінвська Птахофабрика подарувала справжнє шоу. Граючи проти свого сусіда в турнірній таблиці – потужного Торпедо, гравці в червоних формах просто не помітили суперника. Після другого тайму рахунок був уже 0:4, а Губа, в стані протилежної команди, не реалізував пенальті.
Дуже вільно почувала себе Птахофабрика в цій зустрічі. У третьому таймі чинні чемпіони області вже грали з посмішками і жартами, але продовжували забивати. Алєксандров і Гуд зняли павутиння з дев'яток, а Мачульський після слів: "Хай держе, мене всьо равно не удержать" розвернувся і забив шостий.
Торпедо зумів відвграти два м'ячі силами Губи й Агаріна, але Миронівці сьогодні все давалося надто легко і красиво, тому Торпедо опинилося в тіні – 2:7.