Завершився 5 тур чемпіонату Черкаської області з пляжного футболу
Неділя, 10 липня 2016, 19:16

10072016DSC 0354 1

В останньому матчі дня Темна Конячка реабілітувалася за розгромну поразку в минулому турі.

"Торпедо" – "Темна Конячка" 4:8
Голи: Агарін 2, Коломієць, Колос – Гаркавий, Литвинов 2, Дровольський 2, Євтушевський 2, Поволоцький
10072016DSC 0354 11
Нога в ногу йшли команди протягом цієї гри до третього періоду. У першій третині Темна Конячка стрімко вийшла вперед 0:2, але приїхав Агарін, вийшов на пісок і двічі засмутив Криштопа – 2:2. У другій половині продовжилося бодання: Дровольський вивів Конячку вперед, Колос і Коломієць виправили ситуацію на свою користь, утім Дровольский одразу встановив паритет – 4:4. У третьому періоді Конячка реабілітувалася за попередню поразку від Цетусу і зламала ці гойдалки. 4 сухих м'ячі залетіли у ворота Торпедо. Особливо ефектно, як завжди, забив Євтушевський і не менш ефектно створив гол для Литвинова. У підсумку 4:8, Торпедо зазнає першої поразки в чемпіонаті.