Розпочався 5 тур чемпіонату Черкаської області з пляжного футболу

"Рувер" розбив "Миронівську Птахофабрику", "Солтекс" сильніший за "Одну Родину", а "Цетус" не помітив "Матусів".

Ще один поєдинок 5 туру відбудуться сьогодні ввечері на "Живчик-Арені":

19:00 Темна Конячка - Торпедо

"Миронівська Птахофабрика" – "Рувер" 2:6
Голи: Раковський 2 – Бабій 3, Трандафілов (аг), Андрійченко А., Косун

Не знайшла в собі сили Миронівка о 9 ранку зіграти на рівних із настирним Рувером. Зелені зі старту показали, що ця перемога їм потрібна більше, аніж чинним чемпіонам області. Найкраще себе проявив у цьому матчі Бабій, який, окрім забитого хет-трику, став лідером команди, а оборона Птахофабрики виявилася не готовою до його активності в нападі. Помітно також, що гравці Рувера не були вчора задіяні у великому футболі, на відміну від свого суперника. Тож цілком закономірний результат з огляду на кондиції команд у цій зустрічі – 6:2.

10072016DSC 0243 15
Перша перемога Солтексу далася не дуже важко. Рівну безгольову гру в першому таймі розмочив Стєпанов у другому курйозним ударом в руки воротарю. Страж воріт не втримав легенький удар і тим самим додав Солтексу енергії в другому періоді. Гравці декілька разів влучали в стійки, але так і не забили. На старті третього періоду Одна Родина зрівняла рахунок, але заряджений Стєпанов повів за собою помаранчеву команду. Він ще двічі став результативним і залишив Одну Родину без очок у цій грі – 3:1.

10072016DSC 0243 20
Слабенько відіграв молодий Матусів проти досвідченого Цетусу. Не схожі були жовті самі на себе. Так, команда не набрала ще жодного очка в чемпіонаті, але за три гри забила 12 голів і була після 4 турів за цим показником третьою! А сьогодні майже не била по воротах і в захисті зіграла безвідповідально. Цетус, не напружуючись, перший тайм виграв 3:0, другий – 5:0, а фінальний свисток зафіксував суху перемогу синіх 6:0.